Analni Vibrator “Slimline”
30.00 KM
Analni vibrator izrađen od glatkog jelly materijala, izuzetno mekan. Unutar pluga nalazi se uklonjivi vibro metak, koji radi na 3 x LR44 baterije (uključene u pakovanje). Posjeduje mogućnost podešavanja jačine vibracije od najslabije do najjače. Iskoristiva dužina je 9.5cm, a promjer u najširem dijelu iznosi 3cm.
Samo 2 komada na stanju
- Dostava i povratPošiljka se šalje isti dan, ako se narudžba izvrši do 14h.
Dostava i pakovanje
Prilikom online kupovine u našem shopu ne trebate brinuti da li će vaša pošiljka stići diskretno zapakovana i da li će na otpremnici pisati „sex shop“ ili da će biti naznačen sadržaj paketa. Sve naše pošiljke su otpremljene po principu diskretnosti. Kurir koji je zadužen za dostavljanje vaše pošiljke, će vas prije dostave zvati. Radi diskretnosti možete sa njim dogovoriti neko drugo mjesto preuzimanja, ne mora dolaziti na vašu kućnu adresu. Ukoliko u tom trenutku niste u prilici da preuzmete pošiljku, dostavu možete pomjeriti za nekoliko sati ili čak idući dan.
Povrat i zamjena
Savjetujemo kupce da pažljivo pročitaju sve opise proizvoda, liste sastojaka i dimenzije prije kupovine te da nas slobodno kontaktiraju sa bilo kakvim pitanjima vezanim za proizvod prije kupovine. Većina sex shopova ne prima povrat, a glavni razlog za to je intimna priroda proizvoda. Mnogi naši proizvodi dolaze u dodir s dijelovima tijela koje zbog higijenskih razloga ne možemo preprodati. Niko ne želi kupiti korištenu igračku ili intimno rublje.
S obzirom na intimnu prirodu naših proizvoda, nismo u mogućnosti prihvatiti povrat ili zamjenu ispravnih proizvoda, niti povrat novca. Izuzetak od ovog pravila je kada je artikal oštećen u transportu.
- Postavi pitanje
- Po Narudžbi
- Akcija
- Kupi više plati manje
- SHOP
- LEATHER CLEANER
- CROSSDRESS
- POKLONI
- BATERIJE
- SEXY VEŠ
- IGRAČKE
- KONDOMI
- PREPARATI I KOZMETIKA
- VAGINALNE KUGLICE
- VAKUM PUMPE
- #potencija #povecanje penisa #jaca erekcija
- ?povecanje
- anal
- baka mraz
- Banja Luka
- bdsm
- bih
- Body
- bosna
- bozic haljina
- bozicna haljina
- butterfly vibrator
- butt plug
- Butt plug sex shop
- deda mrazica
- dildo
- erekcija
- haljina nova godina
- igre za parove
- inovativne igracke
- kondomi
- kostim baka mraz
- kostim deda mraz
- kostim za bozic
- Lingerie group
- macun med
- masturbator
- Mostar
- novogidisnji kostim
- novogodisnja haljina
- Obsessive
- penis
- penisa
- popust na kolicinu
- potencija
- prsten za penis
- pumpa
- rebrasti
- sarajevo
- Setovi
- sex
- stimulacija
- vibrator
- vibro
- vibro prsten
Slični proizvodi
Sve na jednom mjestu za vaše maštarije!
Seks mašina sa daljinskim upravljačem Louisiana Lounger je jedinstven model sex namještaja koji nudi razne mogućnosti. Fotelja je dizajnirana da vam pruža maksimalnu udobnost. Može se opteretiti do težine od 150 kg, tako da se možete udobno smjestiti i prepustiti penetraciji. Tri uključena vibratora pružaju veliku raznolikost i mogu se zamijeniti po želji. Sa bežičnim daljinskim upravljačem možete je aktivirati i prepustiti se penetraciji sa max 200 pomicanja u minuti. Ljubitelji vezanja također mogu pričvrstiti zglobove i gležnjeve na čvrsto postavljene kaiševe.
Dimenzije vibratora:
- Rozi G-spot vibrator dužine 12 cm i širine 3 cm.
- Vibrator u boji kože dužine 14 cm i širine 3,5 cm.
- Ljubičasti vibrator dužine 17 cm i širine 4 cm.
U paketu dolaze i baterije za daljinski upravljač (ne za vibratore), komplet za popravku i pumpa za napuhivanje.
Samo 1 komada na stanju
Vodootporni vibrator “Snaky” posjeduje više brzina i intenziteta vibracija. Silikon od kojeg je napravljen je mekan, ali ima čvrsto kućište. Ovu igračkicu odlikuju moćni vibro metci koji se nalaze na oba kraja, a povezana su silikonskim kablom dužine 60cm. Nudi bezbroj mogućnosti za parove ali i za individualno korištenje. Može se koristiti vaginalno, klitoralno, analno ili čak za stimulaciju prostate. Puni se preko USB kabla koji dolazi u pakovanju.
Dimenzije označene na slikama.
Samo 2 komada na stanju
| Ukupna dužina | 25.5 cm |
| Insertacijska dužina | 22 cm |
| Prečnik (min-max) | 3.5 – 4.5 cm |
| Napajanje | 2 x AA baterije |
| APP kontrola | ne |
| Način upravljanja | potenciometar na vibratoru |
| Funkcije | vibriranje sa mogućnošću podešavanja intenziteta |
| Materijal | ABS plastika sa silikonskom navlakom, srednje mekoće i savitljivosti |
| Ukupna dužina | 20 cm |
| Insertacijska dužina | 14 cm |
| Prečnik (min-max) | 3 cm |
| Materijal | ABS plastika presvučena baršunastim silikonom |
| Napajanje | 2xAAA baterije |
| APP kontrola | ne |
| Funkcije | 7 ritmova vibriranja, koji su različitih intenziteta, i 3 ritma pulsiranja. U svom “zeko nastavku” posjeduje dva kotrljajuća točkića preko kojih stimulacijske bodljice u 3 ritma talasanja nezaboravno masiraju vaš klitoris |
| Savitljivost | srednje savitljiv |
| Preporučeni lubrikant | vodeni lubrikant |
DETALJNO PROČITAJTE ISPOD
Na stanju
| Ukupna dužina | 21.5 cm |
| Insertacijska dužina | 18.5 cm |
| Prečnik (min-max) | 4.5 max cm |
| Napajanje | 2 x AAA baterije |
| APP kontrola | ne |
| Način upravljanja | daljinski sa kablom |
| Funkcije | vibriranje sa mogućnošću podešavanja intenziteta |
| Materijal | PVC silikon, tvrđi materijal, srednje savitljiv |
| Preporučeni lubrikant | vodeni lubrikant |
Samo 2 komada na stanju
| Ukupna dužina | 24 cm |
| Insertacijska dužina | 12.5 cm |
| Prečnik (min-max) | 3.5 cm |
| Materijal | ABS plastika presvučena jelly silikonom, mekan na vrhu |
| Napajanje | 3xAAA baterije |
| APP kontrola | ne |
| Funkcije | više različitih ritmova vibriranja, rotirajuće masažne perle, funkcija penetriranja |
| Savitljivost | model nije savitljiv |
| Preporučeni lubrikant | vodeni lubrikant |
DETALJNO PROČITAJTE ISPOD
Samo 2 komada na stanju
Fotelja na napuhivanje sa realistično oblikovanim vibratorom. Ojačana je u središnjem dijelu sjedišta, a sa strane ima dvije ručke za lakše rukovanje. Kontinuirano podesiv intenzitet vibracija.
Dimenzije fotelje: 45 cm prečnik prostora za sedenje, 21 cm visina, sa dva držača sa strane za lakše rukovanje.
Dimenzije vibratora: dužina 16 cm, prečnik 4 cm. Daljinski za rad koristi 2xAA baterije.
Nosivost 100 kg.
Samo 1 komada na stanju
| Ukupna dužina | 19 cm |
| Insertacijska dužina | 10 cm |
| Prečnik (min-max) | 3.3 cm |
| Materijal | ABS plastika presvučena baršunastim silikonom, mekan je i savitljiv |
| Napajanje | USB punjiva baterija |
| APP kontrola | ne |
| Funkcije | 30 ritmova vibriranja, koji su različitih intenziteta |
| Savitljivost | srednje savitljiv |
| Preporučeni lubrikant | vodeni lubrikant |
DETALJNO PROČITAJTE ISPOD
Na stanju
| Ukupna dužina | 20 cm |
| Insertacijska dužina | 14 cm |
| Prečnik (min-max) | 3.3 cm |
| Materijal | ABS plastika presvučena baršunastim silikonom, mekan |
| Napajanje | 2xAAA baterije |
| APP kontrola | ne |
| Funkcije | 30 ritmova vibriranja, koji su različitih intenziteta |
| Savitljivost | srednje savitljiv |
| Preporučeni lubrikant | vodeni lubrikant |
DETALJNO PROČITAJTE ISPOD
Na stanju
| Ukupna dužina | 22 cm |
| Insertacijska dužina | 19 cm |
| Prečnik (min-max) | 3.5-5 cm |
| Napajanje | 2 x AA baterije |
| APP kontrola | ne |
| Način upravljanja | potenciometar na vibratoru |
| Funkcije | vibriranje sa mogućnošću podešavanja intenziteta |
| Materijal | ABS plastika i PVC silikon, tvrđi materijal i blago savitljiv |
| Ukupna dužina | 24 cm |
| Insertacijska dužina | 12.5 cm + 3cm u ekstenziji |
| Prečnik (min-max) | 3 cm |
| Materijal | ABS plastika presvučena jelly materijalom, mekan na vrhu |
| Napajanje | 3xAAA baterije |
| APP kontrola | ne |
| Funkcije | 12 različitih ritmova vibriranja, 4 brzine rotacije, funkcija penetriranja |
| Savitljivost | model nije savitljiv |
| Preporučeni lubrikant | vodeni lubrikant |
DETALJNO PROČITAJTE ISPOD
Samo 1 komada na stanju
Vibrirajuće gaćice sa vibrirajućim leptirom posjeduju više brzina vibracija, vodootporan je i napravljen on mekanog jelly silikona.
Samo 2 komada na stanju

SEXY VEŠ
VIBRATORI
DILDO
ANALNI STIMULATORI
MASTURBATORI
APP IGRAČKE
PREPARATI I KOZMETIKA
BDSM – SADO MAZO
VAKUM PUMPE
NAVLAKE ZA PENIS
PRSTENOVI ZA PENIS
STRAP ON
VAGINALNE KUGLICE
EROTSKE LUTKE
CROSSDRESS
LEATHER CLEANER
POKLONI
ŠALJIVI POKLONI I IGRE
DILATORI
KONDOMI
BATERIJE
NOVO
POGODNOSTI



















