Lutka Na Napuhivanje “ChestChoker”
45.00 KM
Standardne velicine 160cm, sa ustima, vaginalnim, analnim otvorom i velikim grudima.
Nema na stanju
- Dostava i povratPošiljka se šalje isti dan, ako se narudžba izvrši do 14h.
Dostava i pakovanje
Prilikom online kupovine u našem shopu ne trebate brinuti da li će vaša pošiljka stići diskretno zapakovana i da li će na otpremnici pisati „sex shop“ ili da će biti naznačen sadržaj paketa. Sve naše pošiljke su otpremljene po principu diskretnosti. Kurir koji je zadužen za dostavljanje vaše pošiljke, će vas prije dostave zvati. Radi diskretnosti možete sa njim dogovoriti neko drugo mjesto preuzimanja, ne mora dolaziti na vašu kućnu adresu. Ukoliko u tom trenutku niste u prilici da preuzmete pošiljku, dostavu možete pomjeriti za nekoliko sati ili čak idući dan.
Povrat i zamjena
Savjetujemo kupce da pažljivo pročitaju sve opise proizvoda, liste sastojaka i dimenzije prije kupovine te da nas slobodno kontaktiraju sa bilo kakvim pitanjima vezanim za proizvod prije kupovine. Većina sex shopova ne prima povrat, a glavni razlog za to je intimna priroda proizvoda. Mnogi naši proizvodi dolaze u dodir s dijelovima tijela koje zbog higijenskih razloga ne možemo preprodati. Niko ne želi kupiti korištenu igračku ili intimno rublje.
S obzirom na intimnu prirodu naših proizvoda, nismo u mogućnosti prihvatiti povrat ili zamjenu ispravnih proizvoda, niti povrat novca. Izuzetak od ovog pravila je kada je artikal oštećen u transportu.
- Postavi pitanje
- Po Narudžbi
- Akcija
- Kupi više plati manje
- SHOP
- LEATHER CLEANER
- CROSSDRESS
- POKLONI
- BATERIJE
- SEXY VEŠ
- IGRAČKE
- KONDOMI
- PREPARATI I KOZMETIKA
- VAGINALNE KUGLICE
- VAKUM PUMPE
- #potencija #povecanje penisa #jaca erekcija
- ?povecanje
- anal
- baka mraz
- Banja Luka
- bdsm
- bih
- Body
- bosna
- bozic haljina
- bozicna haljina
- butterfly vibrator
- butt plug
- Butt plug sex shop
- deda mrazica
- dildo
- erekcija
- haljina nova godina
- igre za parove
- inovativne igracke
- kondomi
- kostim baka mraz
- kostim deda mraz
- kostim za bozic
- Lingerie group
- macun med
- masturbator
- Mostar
- novogidisnji kostim
- novogodisnja haljina
- Obsessive
- penis
- penisa
- popust na kolicinu
- potencija
- prsten za penis
- pumpa
- rebrasti
- sarajevo
- Setovi
- sex
- stimulacija
- vibrator
- vibro
- vibro prsten
Slični proizvodi
| Ukupna dužina | 14.5 cm |
| Insertacijska dužina do tipke | 12 cm |
| Prečnik (min-max) | 3 cm |
| Materijal | ABS plastika presvučena baršunastim silikonom |
| Napajanje | USB punjiva baterija |
| APP kontrola | ne |
| Funkcije | 30 ritmova vibriranja |
| Savitljivost | model nije savitljiv |
| Preporučeni lubrikant | vodeni lubrikant |
DETALJNO PROČITAJTE ISPOD
Na stanju
| Ukupna dužina | 12 cm |
| Insertacijska dužina | 9 cm |
| Prečnik (min-max) | 12 cm |
| Materijal | ABS plastika |
| Napajanje | 1 x AA baterija |
| APP kontrola | ne |
| Funkcije | 10 ritmova vibriranja |
| Savitljivost | model nije savitljiv |
| Preporučeni lubrikant | vodeni lubrikant |
DETALJNO PROČITAJTE ISPOD
Na stanju
Vibrator za duplu penetraciju, napravljen od jelly materijala, poprilično mekan i savitljiv. Dio za vaginalnu stimulaciju realističnog oblika, dok je dio za analnu napravljen u vidu kuglica. Bez obzira jeste li već iskusni istraživač ili tek ulazite u svijet intimnih zadovoljstava, ovaj vibrator donosi potpuno novo iskustvo.
Ima nizak nivo buke i podesive vibracije.
| Ukupna dužina | 25 cm |
| Insertacijska dužina | Vaginalni dio: 13cm – Analni dio: 13cm |
| Prečnik (min-max) | Vaginalni dio: 2.5cm – Analni dio: 2cm |
| Napajanje | 2 x AA baterije |
| APP kontrola | NE |
| Način upravljanja | Potenciometar na dnu |
| Funkcije | vibriranje sa mogućnošću podešavanja intenziteta |
| Posebne funkcije | nema |
| Materijal | Jelly |
Samo 1 komada na stanju
| Ukupna dužina | 20 cm |
| Dužina do tipke | 16 cm |
| Prečnik (min-max) | 3- 3.5 cm |
| Materijal | ABS plastika presvučena baršunastim silikonom |
| Napajanje | USB punjiva baterija |
| APP kontrola | ne |
| Funkcije | 10 ritmova vibriranja, koji su različitih intenziteta |
| Savitljivost | model nije savitljiv |
| Preporučeni lubrikant | vodeni lubrikant |
Na stanju
| Ukupna dužina | 24 cm |
| Insertacijska dužina | 12.5 cm |
| Prečnik (min-max) | 3.5 cm |
| Materijal | ABS plastika presvučena jelly silikonom, mekan na vrhu |
| Napajanje | 3xAAA baterije |
| APP kontrola | ne |
| Funkcije | više različitih ritmova vibriranja, rotirajuće masažne perle, funkcija penetriranja |
| Savitljivost | model nije savitljiv |
| Preporučeni lubrikant | vodeni lubrikant |
DETALJNO PROČITAJTE ISPOD
Samo 2 komada na stanju
| Ukupna dužina | 24 cm |
| Insertacijska dužina | 12.5 cm + 3cm u ekstenziji |
| Prečnik (min-max) | 3 cm |
| Materijal | ABS plastika presvučena jelly materijalom, mekan na vrhu |
| Napajanje | 3xAAA baterije |
| APP kontrola | ne |
| Funkcije | 12 različitih ritmova vibriranja, 4 brzine rotacije, funkcija penetriranja |
| Savitljivost | model nije savitljiv |
| Preporučeni lubrikant | vodeni lubrikant |
DETALJNO PROČITAJTE ISPOD
Samo 1 komada na stanju
| Ukupna dužina | 25.5 cm |
| Insertacijska dužina | 22 cm |
| Prečnik (min-max) | 3.5 – 4.5 cm |
| Napajanje | 2 x AA baterije |
| APP kontrola | ne |
| Način upravljanja | potenciometar na vibratoru |
| Funkcije | vibriranje sa mogućnošću podešavanja intenziteta |
| Materijal | ABS plastika sa silikonskom navlakom, srednje mekoće i savitljivosti |
| Ukupna dužina | 20 cm |
| Insertacijska dužina | 16 cm |
| Prečnik (min-max) | max 4 cm |
| Napajanje | 3 x AAA baterije |
| APP kontrola | ne |
| Način upravljanja | daljinski sa kablom |
| Funkcije | vibriranje sa mogućnošću podešavanja intenziteta |
| Materijal | TPR, srednje mekan, nije savitljiv |
| Preporučeni lubrikant | vodeni lubrikant |
Samo 1 komada na stanju
PREDSTAVLJAMO MASTURBATOR #1 U SVIJETU
Proizvodi Fleshlight nastali su po uzoru na poznate porno zvijezde.
Ako ste ljubitelj manekenke i porno glumice poznatije kao Nicole Aniston, onda ste se često zapitali kakav je osjećaj imati seks sa ovom lijepom i atraktivnom djevojkom. Najprodavaniji masturbator je napravljen od SuperSkin materijala. SuperSkin je potpuno siguran, netoksičan i bez ftalata. Mekan i ugodan na dodir, kao i potpuno elastičan i izdržljiv. Tunel u unutrašnjosti je višekomorni, sa složenim valovima i mnogim stimulativnim elementima. Lako se čisti i održava.
DIMENZIJE PROIZVODA
Ukupna dužina: 24,8 cm
Iskoristiva dužina: 21,6 cm
Samo 1 komada na stanju
| Ukupna dužina | 21 cm |
| Insertacijska dužina | 19 cm |
| Prečnik (min-max) | 3.5-5 cm |
| Napajanje | 2 x AA baterije |
| APP kontrola | ne |
| Način upravljanja | potenciometar na vibratoru |
| Funkcije | vibriranje sa mogućnošću podešavanja intenziteta |
| Materijal | ABS plastika prekriven TPR-om, srednje mekoće i savitljivosti |
Na stanju
| Ukupna dužina | 20 cm |
| Insertacijska dužina | 14 cm |
| Prečnik (min-max) | 3.3 cm |
| Materijal | ABS plastika presvučena baršunastim silikonom, mekan |
| Napajanje | 2xAAA baterije |
| APP kontrola | ne |
| Funkcije | 30 ritmova vibriranja, koji su različitih intenziteta |
| Savitljivost | srednje savitljiv |
| Preporučeni lubrikant | vodeni lubrikant |
DETALJNO PROČITAJTE ISPOD
Na stanju
Vodootporni vibrator “Snaky” posjeduje više brzina i intenziteta vibracija. Silikon od kojeg je napravljen je mekan, ali ima čvrsto kućište. Ovu igračkicu odlikuju moćni vibro metci koji se nalaze na oba kraja, a povezana su silikonskim kablom dužine 60cm. Nudi bezbroj mogućnosti za parove ali i za individualno korištenje. Može se koristiti vaginalno, klitoralno, analno ili čak za stimulaciju prostate. Puni se preko USB kabla koji dolazi u pakovanju.
Dimenzije označene na slikama.
Samo 2 komada na stanju

SEXY VEŠ
VIBRATORI
DILDO
ANALNI STIMULATORI
MASTURBATORI
APP IGRAČKE
PREPARATI I KOZMETIKA
BDSM – SADO MAZO
VAKUM PUMPE
NAVLAKE ZA PENIS
PRSTENOVI ZA PENIS
STRAP ON
VAGINALNE KUGLICE
EROTSKE LUTKE
CROSSDRESS
LEATHER CLEANER
POKLONI
ŠALJIVI POKLONI I IGRE
DILATORI
KONDOMI
BATERIJE
NOVO
POGODNOSTI











