Masturbator – Vagina “Nicole’s Kitty”
40.00 KM
Kompaktan i realističan super masturbator sa glatkom i svježom površinom pruža potpuno nevjerovatan osjećaj. U uskoj unutrašnjosti postoji mnogo reljefastih izbočina koje nježno masiraju penis stvarajući osjećaj prave vagine. Za ljepši ugođaj preporučujemo korištenje lubrikanta koji imate u našoj ponudi. Dužina masturbatora je 15cm.
Nema na stanju
- Dostava i povratPošiljka se šalje isti dan, ako se narudžba izvrši do 14h.
Dostava i pakovanje
Prilikom online kupovine u našem shopu ne trebate brinuti da li će vaša pošiljka stići diskretno zapakovana i da li će na otpremnici pisati „sex shop“ ili da će biti naznačen sadržaj paketa. Sve naše pošiljke su otpremljene po principu diskretnosti. Kurir koji je zadužen za dostavljanje vaše pošiljke, će vas prije dostave zvati. Radi diskretnosti možete sa njim dogovoriti neko drugo mjesto preuzimanja, ne mora dolaziti na vašu kućnu adresu. Ukoliko u tom trenutku niste u prilici da preuzmete pošiljku, dostavu možete pomjeriti za nekoliko sati ili čak idući dan.
Povrat i zamjena
Savjetujemo kupce da pažljivo pročitaju sve opise proizvoda, liste sastojaka i dimenzije prije kupovine te da nas slobodno kontaktiraju sa bilo kakvim pitanjima vezanim za proizvod prije kupovine. Većina sex shopova ne prima povrat, a glavni razlog za to je intimna priroda proizvoda. Mnogi naši proizvodi dolaze u dodir s dijelovima tijela koje zbog higijenskih razloga ne možemo preprodati. Niko ne želi kupiti korištenu igračku ili intimno rublje.
S obzirom na intimnu prirodu naših proizvoda, nismo u mogućnosti prihvatiti povrat ili zamjenu ispravnih proizvoda, niti povrat novca. Izuzetak od ovog pravila je kada je artikal oštećen u transportu.
- Postavi pitanje
- Po Narudžbi
- Akcija
- Kupi više plati manje
- SHOP
- LEATHER CLEANER
- CROSSDRESS
- POKLONI
- BATERIJE
- SEXY VEŠ
- IGRAČKE
- KONDOMI
- PREPARATI I KOZMETIKA
- VAGINALNE KUGLICE
- VAKUM PUMPE
- #potencija #povecanje penisa #jaca erekcija
- ?povecanje
- baka mraz
- Banja Luka
- bdsm
- bih
- Body
- bosna
- bozic haljina
- bozicna haljina
- butt plug
- Butt plug sex shop
- deda mrazica
- dildo
- erekcija
- haljina nova godina
- igre za parove
- inovativne igracke
- kondomi
- kostim baka mraz
- kostim deda mraz
- kostim za bozic
- Lingerie group
- macun med
- masturbator
- Mostar
- mybabe
- navlaka
- Obsessive
- penis
- penisa
- popust na kolicinu
- potencija
- prsten za penis
- pumpa
- rebrasti
- sa ejakulacijom
- sarajevo
- Setovi
- stimulacija
- vakum
- vibrator
- vibro
- vibro gaćice
- vibro prsten
Slični proizvodi
| Ukupna dužina | 13 cm |
| Insertacijska dužina | 11.5 cm |
| Prečnik (min-max) | 2.5 cm |
| Materijal | ABS plastika |
| Napajanje | 1xAA baterija |
| APP kontrola | ne |
| Funkcije | vibracije sa mogućnošću podešavanja intenziteta vibriranja |
| Savitljivost | model nije savitljiv |
| Preporučeni lubrikant | vodeni lubrikant |
DETALJNO PROČITAJTE ISPOD
Samo 2 komada na stanju
| Ukupna dužina | 20 cm |
| Insertacijska dužina | 16 cm |
| Prečnik (min-max) | max 4 cm |
| Napajanje | 3 x AAA baterije |
| APP kontrola | ne |
| Način upravljanja | daljinski sa kablom |
| Funkcije | vibriranje sa mogućnošću podešavanja intenziteta |
| Materijal | TPR, srednje mekan, nije savitljiv |
| Preporučeni lubrikant | vodeni lubrikant |
Samo 1 komada na stanju
| Ukupna dužina | 22 cm |
| Insertacijska dužina | 19.5 cm |
| Prečnik (min-max) | 4-4.5 cm |
| Napajanje | 2 x AA baterije |
| APP kontrola | ne |
| Način upravljanja | potenciometar na vibratoru |
| Funkcije | vibriranje sa mogućnošću podešavanja intenziteta |
| Materijal | ABS plastika prekrivena PVC silikonom, srednje mekoće i savitljivosti |
Samo 1 komada na stanju
| Ukupna dužina | 20 cm |
| Insertacijska dužina | 16 cm |
| Prečnik (min-max) | max 4.5 cm |
| Napajanje | 2 x AAA baterije |
| APP kontrola | ne |
| Način upravljanja | daljinski sa kablom |
| Funkcije | 10 različitih ritmova vibriranja |
| Materijal | super mekan i savitljiv |
| Preporučeni lubrikant | vodeni lubrikant |
Na stanju
PREDSTAVLJAMO MASTURBATOR #1 U SVIJETU
Proizvodi Fleshlight nastali su po uzoru na poznate porno zvijezde.
Ako ste ljubitelj manekenke i porno glumice poznatije kao Nicole Aniston, onda ste se često zapitali kakav je osjećaj imati seks sa ovom lijepom i atraktivnom djevojkom. Najprodavaniji masturbator je napravljen od SuperSkin materijala. SuperSkin je potpuno siguran, netoksičan i bez ftalata. Mekan i ugodan na dodir, kao i potpuno elastičan i izdržljiv. Tunel u unutrašnjosti je višekomorni, sa složenim valovima i mnogim stimulativnim elementima. Lako se čisti i održava.
DIMENZIJE PROIZVODA
Ukupna dužina: 24,8 cm
Iskoristiva dužina: 21,6 cm
Samo 1 komada na stanju
| Ukupna dužina | 22.5 cm |
| Insertacijska dužina | 13.5 cm |
| Prečnik (min-max) | 3.5 cm |
| Materijal | ABS plastika presvučena baršunastim silikonom |
| Napajanje | USB punjiv |
| APP kontrola | ne |
| Funkcije | 12 ritmova vibriranja, penetracija i rotiranje na zeko dodatku |
| Savitljivost | model nije savitljiv |
| Preporučeni lubrikant | vodeni lubrikant |
DETALJNO PROČITAJTE ISPOD
Samo 1 komada na stanju
| Ukupna dužina | 21.5 cm |
| Insertacijska dužina | 18.5 cm |
| Prečnik (min-max) | 4.5 max cm |
| Napajanje | 2 x AAA baterije |
| APP kontrola | ne |
| Način upravljanja | daljinski sa kablom |
| Funkcije | vibriranje sa mogućnošću podešavanja intenziteta |
| Materijal | PVC silikon, tvrđi materijal, srednje savitljiv |
| Preporučeni lubrikant | vodeni lubrikant |
Samo 2 komada na stanju
| Ukupna dužina | 19.5 cm |
| Insertacijska dužina | 17 cm |
| Prečnik (min-max) | 4 cm |
| Napajanje | 2 x AA baterije |
| APP kontrola | ne |
| Način upravljanja | tipka na dnu vibratora |
| Funkcije | 7 različitih ritmova vibriranja |
| Materijal | ABS plastika prekrivena PVC silikonom, srednje mekoće i savitljivosti |
| Ukupna dužina | 12 cm |
| Insertacijska dužina | 9 cm |
| Prečnik (min-max) | 3.3cm |
| Materijal | Silikon (baršunasto mekan) |
| Napajanje | USB punjivo |
| APP kontrola | Ne |
| Funkcije | 12 funkcija vibracije |
| Savitljivost | Savitljiv (fleksibilan vrat) |
| Preporučeni lubrikant | Vodeni lubrikant |
DETALJNO PROČITAJTE ISPOD
Samo 2 komada na stanju
Vibro jaje je odlična igračka za predigru. Abner radi uz pomoć aplikacije za pametne telefone koju besplatno možete preuzeti. Na taj način vibrira uz bilo koju pjesmu, zvuk i različitim standardnim ili prilagođenim režimima vibracija. Samo postavite i konfigurirajte aplikaciju prema vašim ličnim željama. Takođe možete birati između 12 ručnih brzina vibracije (bez aplikacije). Jaje je vodoorpotno tek toliko da ga bezbrižno možete očistiti prije i poslije svake upotrebe. Silikon od kojeg je napravljen je mekan, ali ima čvrsto kućište. Puni se pomoću pin kabla za punjenje. Dimenzije označene na slikama.
Ovaj model je moguće kontrolisati putem Pretty Love aplikacije. Preuzmite aplikaciju, uparite igračku putem Bluetootha ili Interneta i krenite u nove neistražene vode pune erotskih igara. Neka se vibracija prilagodi vašoj omiljenoj listi za reprodukciju i podijelite svoje vibracijske predloške s drugima. Neka vibratorom upravljaju drugi ili, naprotiv, sami preuzmite inicijativu i kontrolirajte vibratore drugih putem video chata.
PREUZMITE APLIKACIJU
![]() |
![]() |
Posebne napomene
- Prije i poslije svake upotrebe oprati igračku mlakom vodom i sapunom, ne koristiti sredstva za čišćenje na bazi alkohola
- Budući da proizvode prilikom online kupovine nije moguće fizički pogledati, našim kupcima savjetujemo da budu sigurni u svoj odabir prije nego što naruče proizvod jer ne vršimo povrat proizvoda. Više o tome pročitajte ovdje
Na stanju
Ultramoderna igračka kompanije Tenga!
Obje polovice jezičaca prekrivene su složenim reljefom mnogih nepravilnosti, što omogućava stimulaciju penisa sa svake strane. S pet različitih postavki za uživanje i dvije vibracijske jezgre smještene unutar, Flip Zero, donosi širok raspon stimulativnih vibracija. Dužina masturbatora je 17,5cm, a širina 6,8cm. Punjenje se vrši pomoću USB kabla. Prije upotrebe preporučuje se nanošenje lubrikanta koji možete pronaći u našoj ponudi.
Dostupno uz narudžbu
| Ukupna dužina | 20.5 cm |
| Insertacijska dužina | 17 cm |
| Prečnik (min-max) | max 4.5 cm |
| Napajanje | 2 x AAA baterije |
| APP kontrola | ne |
| Način upravljanja | daljinski sa kablom |
| Funkcije | 10 različitih ritmova vibriranja |
| Materijal | super mekan i savitljiv |
| Preporučeni lubrikant | vodeni lubrikant |
Samo 2 komada na stanju

SEXY VEŠ
VIBRATORI
DILDO
ANALNI STIMULATORI
MASTURBATORI
APP IGRAČKE
PREPARATI I KOZMETIKA
BDSM – SADO MAZO
VAKUM PUMPE
NAVLAKE ZA PENIS
PRSTENOVI ZA PENIS
STRAP ON
VAGINALNE KUGLICE
EROTSKE LUTKE
CROSSDRESS
LEATHER CLEANER
POKLONI
ŠALJIVI POKLONI I IGRE
DILATORI
KONDOMI
BATERIJE
NOVO
POGODNOSTI





















