Mini Vibrator “Satisfyer 3”
40.00 KM
| Ukupna dužina | 8.7 cm |
| Insertacijska dužina | cm |
| Prečnik (min-max) | 2.3 cm |
| Materijal | ABS plastika |
| Napajanje | USB punjiva baterija |
| APP kontrola | ne |
| Funkcije | 5 brzina i 7 ritmova vibriranja |
| Savitljivost | model nije savitljiv |
| Preporučeni lubrikant | vodeni lubrikant |
DETALJNO PROČITAJTE ISPOD
Nema na stanju
- Dostava i povratPošiljka se šalje isti dan, ako se narudžba izvrši do 14h.
Dostava i pakovanje
Prilikom online kupovine u našem shopu ne trebate brinuti da li će vaša pošiljka stići diskretno zapakovana i da li će na otpremnici pisati „sex shop“ ili da će biti naznačen sadržaj paketa. Sve naše pošiljke su otpremljene po principu diskretnosti. Kurir koji je zadužen za dostavljanje vaše pošiljke, će vas prije dostave zvati. Radi diskretnosti možete sa njim dogovoriti neko drugo mjesto preuzimanja, ne mora dolaziti na vašu kućnu adresu. Ukoliko u tom trenutku niste u prilici da preuzmete pošiljku, dostavu možete pomjeriti za nekoliko sati ili čak idući dan.
Povrat i zamjena
Savjetujemo kupce da pažljivo pročitaju sve opise proizvoda, liste sastojaka i dimenzije prije kupovine te da nas slobodno kontaktiraju sa bilo kakvim pitanjima vezanim za proizvod prije kupovine. Većina sex shopova ne prima povrat, a glavni razlog za to je intimna priroda proizvoda. Mnogi naši proizvodi dolaze u dodir s dijelovima tijela koje zbog higijenskih razloga ne možemo preprodati. Niko ne želi kupiti korištenu igračku ili intimno rublje.
S obzirom na intimnu prirodu naših proizvoda, nismo u mogućnosti prihvatiti povrat ili zamjenu ispravnih proizvoda, niti povrat novca. Izuzetak od ovog pravila je kada je artikal oštećen u transportu.
- Postavi pitanje
Mali vibrator velike snage i sa vrlo jakim vibracijama. Vibrator pruža ciljanu stimulaciju i može se koristiti kao intimni masažer za erogene zone, kao i kao vaginalni vibrator. Osim toga, Ultra Power Bullet je lako kontrolisati pomoću jednog dugmeta na vibratoru. Pritisnite dugo da biste uključili i isključili vibraciju. Kratkim pritiskom možete birati između 5 brzina i 7 uzoraka vibracija. Glatka površina od silikona, vodootporan, punjiv magnetnim USB kablom.
- Materijal: ABS plastika, silikon
- Boja: bijela
- Dužina: 87 mm
- Širina: 23 mm
- Po Narudžbi
- Akcija
- Kupi više plati manje
- SHOP
- LEATHER CLEANER
- CROSSDRESS
- POKLONI
- BATERIJE
- SEXY VEŠ
- IGRAČKE
- KONDOMI
- PREPARATI I KOZMETIKA
- VAGINALNE KUGLICE
- VAKUM PUMPE
- #potencija #povecanje penisa #jaca erekcija
- ?povecanje
- anal
- baka mraz
- Banja Luka
- bdsm
- bih
- Body
- bosna
- bozic haljina
- bozicna haljina
- butterfly vibrator
- butt plug
- Butt plug sex shop
- deda mrazica
- dildo
- erekcija
- haljina nova godina
- igre za parove
- inovativne igracke
- kondomi
- kostim baka mraz
- kostim deda mraz
- kostim za bozic
- Lingerie group
- macun med
- masturbator
- Mostar
- novogidisnji kostim
- novogodisnja haljina
- Obsessive
- penis
- penisa
- popust na kolicinu
- potencija
- prsten za penis
- pumpa
- rebrasti
- sarajevo
- Setovi
- sex
- stimulacija
- vibrator
- vibro
- vibro prsten
Slični proizvodi
| Ukupna dužina | 22.5 cm |
| Insertacijska dužina | 13.5 cm |
| Prečnik (min-max) | 3.5 cm |
| Materijal | ABS plastika presvučena baršunastim silikonom |
| Napajanje | USB punjiv |
| APP kontrola | ne |
| Funkcije | 12 ritmova vibriranja, penetracija i rotiranje na zeko dodatku |
| Savitljivost | model nije savitljiv |
| Preporučeni lubrikant | vodeni lubrikant |
DETALJNO PROČITAJTE ISPOD
Samo 1 komada na stanju
Vibrator za parove se koristi tako što se donji dio stavi u vaginu i na taj način stimuliše unutrašnjost vagine, a drugi dio stimuliše spoljašnjost vagine, tj. klitoris. Pošto vibrator nije previše debeo u prečniku, u isto vrijeme dok je u vagini, partner može penetrirati penisom, tako da će i on osjetiti njegove intezivne vibracije.
Vibrator posjeduje više brzina i intenziteta vibracija. Silikon od kojeg je napravljen je mekan, ali ima čvrsto kućište. Gornji dio (gdje su tipke) je čvrst i nije savitljiv, dok je donji dio fleksibilan i savitljiv. Puni se pomoću magnetnog kabla za punjenje, što ga čini u potpunosti vodootpornim. Vibrira na oba kraja vibratora tj ima 2 motora.
Dužina penetracijskog dijela: 8.5cm, širina 2.5cm
Posebne napomene
- Prije i poslije svake upotrebe oprati igračku mlakom vodom i sapunom, ne koristiti sredstva za čišćenje na bazi alkohola
- Budući da proizvode prilikom online kupovine nije moguće fizički pogledati, našim kupcima savjetujemo da budu sigurni u svoj odabir prije nego što naruče proizvod jer ne vršimo povrat proizvoda. Više o tome pročitajte ovdje
Na stanju
| Ukupna dužina | 23.5 cm |
| Insertacijska dužina | 21 cm |
| Prečnik (min-max) | 4.5-5 cm |
| Napajanje | 2 x AA baterije |
| APP kontrola | ne |
| Način upravljanja | potenciometar na vibratoru |
| Funkcije | vibriranje sa mogućnošću podešavanja intenziteta |
| Materijal | ABS plastika prekrivena PVC silikonom, srednje mekoće i savitljivosti |
Samo 2 komada na stanju
| Ukupna dužina | 22 cm |
| Insertacijska dužina | 19.5 cm |
| Prečnik (min-max) | 4.5- 5cm |
| Napajanje | 2 x AA baterije |
| APP kontrola | ne |
| Način upravljanja | potenciometar na vibratoru |
| Funkcije | vibriranje sa mogućnošću podešavanja intenziteta |
| Materijal | ABS plastika prekrivena PVC silikonom, srednje mekoće i savitljivosti |
Samo 1 komada na stanju
| Ukupna dužina | 14.5 cm |
| Insertacijska dužina do tipke | 12 cm |
| Prečnik (min-max) | 3 cm |
| Materijal | ABS plastika presvučena baršunastim silikonom |
| Napajanje | USB punjiva baterija |
| APP kontrola | ne |
| Funkcije | 30 ritmova vibriranja |
| Savitljivost | model nije savitljiv |
| Preporučeni lubrikant | vodeni lubrikant |
DETALJNO PROČITAJTE ISPOD
Na stanju
Vibrirajuće gaćice sa vibrirajućim leptirom posjeduju više brzina vibracija, vodootporan je i napravljen on mekanog jelly silikona.
Samo 2 komada na stanju
| Ukupna dužina | 20 cm |
| Insertacijska dužina | 16 cm |
| Prečnik (min-max) | max 4 cm |
| Napajanje | 3 x AAA baterije |
| APP kontrola | ne |
| Način upravljanja | daljinski sa kablom |
| Funkcije | vibriranje sa mogućnošću podešavanja intenziteta |
| Materijal | TPR, srednje mekan, nije savitljiv |
| Preporučeni lubrikant | vodeni lubrikant |
Samo 1 komada na stanju
Vibrator za duplu penetraciju, napravljen od jelly materijala, poprilično mekan i savitljiv. Dio za vaginalnu stimulaciju realističnog oblika, dok je dio za analnu napravljen u vidu kuglica. Bez obzira jeste li već iskusni istraživač ili tek ulazite u svijet intimnih zadovoljstava, ovaj vibrator donosi potpuno novo iskustvo.
Ima nizak nivo buke i podesive vibracije.
| Ukupna dužina | 25 cm |
| Insertacijska dužina | Vaginalni dio: 13cm – Analni dio: 13cm |
| Prečnik (min-max) | Vaginalni dio: 2.5cm – Analni dio: 2cm |
| Napajanje | 2 x AA baterije |
| APP kontrola | NE |
| Način upravljanja | Potenciometar na dnu |
| Funkcije | vibriranje sa mogućnošću podešavanja intenziteta |
| Posebne funkcije | nema |
| Materijal | Jelly |
Samo 1 komada na stanju
| Ukupna dužina | 21.5 cm |
| Insertacijska dužina | 18.5 cm |
| Prečnik (min-max) | 4.5 max cm |
| Napajanje | 2 x AAA baterije |
| APP kontrola | ne |
| Način upravljanja | daljinski sa kablom |
| Funkcije | vibriranje sa mogućnošću podešavanja intenziteta |
| Materijal | PVC silikon, tvrđi materijal, srednje savitljiv |
| Preporučeni lubrikant | vodeni lubrikant |
Samo 2 komada na stanju
| Ukupna dužina | 12 cm |
| Insertacijska dužina | 9 cm |
| Prečnik (min-max) | 12 cm |
| Materijal | ABS plastika |
| Napajanje | 1 x AA baterija |
| APP kontrola | ne |
| Funkcije | 10 ritmova vibriranja |
| Savitljivost | model nije savitljiv |
| Preporučeni lubrikant | vodeni lubrikant |
DETALJNO PROČITAJTE ISPOD
Na stanju
Fotelja na napuhivanje sa realistično oblikovanim vibratorom. Ojačana je u središnjem dijelu sjedišta, a sa strane ima dvije ručke za lakše rukovanje. Kontinuirano podesiv intenzitet vibracija.
Dimenzije fotelje: 45 cm prečnik prostora za sedenje, 21 cm visina, sa dva držača sa strane za lakše rukovanje.
Dimenzije vibratora: dužina 16 cm, prečnik 4 cm. Daljinski za rad koristi 2xAA baterije.
Nosivost 100 kg.
Samo 1 komada na stanju
| Ukupna dužina | 25.5 cm |
| Insertacijska dužina | 22 cm |
| Prečnik (min-max) | 3.5 – 4.5 cm |
| Napajanje | 2 x AA baterije |
| APP kontrola | ne |
| Način upravljanja | potenciometar na vibratoru |
| Funkcije | vibriranje sa mogućnošću podešavanja intenziteta |
| Materijal | ABS plastika sa silikonskom navlakom, srednje mekoće i savitljivosti |

SEXY VEŠ
VIBRATORI
DILDO
ANALNI STIMULATORI
MASTURBATORI
APP IGRAČKE
PREPARATI I KOZMETIKA
BDSM – SADO MAZO
VAKUM PUMPE
NAVLAKE ZA PENIS
PRSTENOVI ZA PENIS
STRAP ON
VAGINALNE KUGLICE
EROTSKE LUTKE
CROSSDRESS
LEATHER CLEANER
POKLONI
ŠALJIVI POKLONI I IGRE
DILATORI
KONDOMI
BATERIJE
NOVO
POGODNOSTI






















