Vibrator “Beautiful Bodach”
100.00 KM
| Ukupna dužina | 23 cm |
| Insertacijska dužina | 16.7 cm |
| Prečnik (min-max) | max 4 cm |
| Napajanje | USB punjiv |
| APP kontrola | ne |
| Način upravljanja | tipka na dildu |
| Funkcije | 7 režima vibracija, rotacija i penetracija |
| Materijal | TPR, super realističan, mekan, savitljiv |
| Preporučeni lubrikant | vodeni lubrikant |
DETALJNO PROČITAJTE ISPOD
Nema na stanju
- Dostava i povratPošiljka se šalje isti dan, ako se narudžba izvrši do 14h.
Dostava i pakovanje
Prilikom online kupovine u našem shopu ne trebate brinuti da li će vaša pošiljka stići diskretno zapakovana i da li će na otpremnici pisati „sex shop“ ili da će biti naznačen sadržaj paketa. Sve naše pošiljke su otpremljene po principu diskretnosti. Kurir koji je zadužen za dostavljanje vaše pošiljke, će vas prije dostave zvati. Radi diskretnosti možete sa njim dogovoriti neko drugo mjesto preuzimanja, ne mora dolaziti na vašu kućnu adresu. Ukoliko u tom trenutku niste u prilici da preuzmete pošiljku, dostavu možete pomjeriti za nekoliko sati ili čak idući dan.
Povrat i zamjena
Savjetujemo kupce da pažljivo pročitaju sve opise proizvoda, liste sastojaka i dimenzije prije kupovine te da nas slobodno kontaktiraju sa bilo kakvim pitanjima vezanim za proizvod prije kupovine. Većina sex shopova ne prima povrat, a glavni razlog za to je intimna priroda proizvoda. Mnogi naši proizvodi dolaze u dodir s dijelovima tijela koje zbog higijenskih razloga ne možemo preprodati. Niko ne želi kupiti korištenu igračku ili intimno rublje.
S obzirom na intimnu prirodu naših proizvoda, nismo u mogućnosti prihvatiti povrat ili zamjenu ispravnih proizvoda, niti povrat novca. Izuzetak od ovog pravila je kada je artikal oštećen u transportu.
- Postavi pitanje
Beautiful Bodach sa testisima je vrlo realističan vibrator, izrađen od kvalitetnog TPR materijala koji je ugodan na dodir i imitira ljudsku kožu, dosta je mekan, te ima blago izraženu glavu koja je vrlo mekana. Vibracije su jake, a ono što ga čini unikatnim jesu specijalne funkcije rotacije i penetracije cca. 2.3cm. Bodach ima teksturiranu površinu – u obliku karakterističnih nabora i vrlo naglašenih vena koje su po čitavom tijelu vibratora. Vibratorom se kontroliše putem dugmeta (posjedjuje 7 funkcija, odnosno brzina vibracije i penetracije kojima se upravlja istovremeno – kada pritisnete dugme promijenit ćete i brzinu vibracije i penetracije), a vibrator je USB punjiv. Baza ima jaku usisnu vakum čašu za pouzdano fiksiranje na bilo koju glatku površinu. Lagan je za održavanje higjene, te je preporuka koristiti lubrikant na vodenoj bazi koji možete pronaći u našoj ponudi.
| 5 |
|
0 |
| 4 |
|
0 |
| 3 |
|
0 |
| 2 |
|
0 |
| 1 |
|
0 |
- Po Narudžbi
- Akcija
- Kupi više plati manje
- SHOP
- LEATHER CLEANER
- CROSSDRESS
- POKLONI
- BATERIJE
- SEXY VEŠ
- IGRAČKE
- KONDOMI
- PREPARATI I KOZMETIKA
- VAGINALNE KUGLICE
- VAKUM PUMPE
- #potencija #povecanje penisa #jaca erekcija
- ?povecanje
- anal
- Banja Luka
- bdsm
- bih
- Body
- bosna
- bozicna haljina
- butt plug
- Butt plug sex shop
- deda mrazica
- dildo
- erekcija
- igre za parove
- inovativne igracke
- kondomi
- kostim baka mraz
- kostim za bozic
- Lingerie group
- macun med
- masturbator
- Mostar
- mybabe
- navlaka
- novogidisnji kostim
- novogodisnja haljina
- Obsessive
- penis
- penisa
- popust na kolicinu
- potencija
- prsten za penis
- pumpa
- rebrasti
- sa ejakulacijom
- sarajevo
- Setovi
- sex
- stimulacija
- vakuum
- vibrator
- vibro
- vibro gaćice
- vibro prsten
Slični proizvodi
| Ukupna dužina | 20.5 cm |
| Insertacijska dužina | 14 cm |
| Prečnik (min-max) | 3-3.5 cm |
| Materijal | ABS plastika presvučena baršunastim silikonom |
| Napajanje | USB punjiv |
| APP kontrola | ne |
| Funkcije | 7 ritmova vibriranja, 4 ritma fingeringa; funkcije se mogu odvojeno kontrolisati |
| Savitljivost | model nije savitljiv mehanički, ali se savija pri funkciji fingeringa |
| Preporučeni lubrikant | vodeni lubrikant |
Samo 1 komada na stanju
| Ukupna dužina | 23.5 cm |
| Insertacijska dužina | 21 cm |
| Prečnik (min-max) | 4.5-5 cm |
| Napajanje | 2 x AA baterije |
| APP kontrola | ne |
| Način upravljanja | potenciometar na vibratoru |
| Funkcije | vibriranje sa mogućnošću podešavanja intenziteta |
| Materijal | ABS plastika prekrivena PVC silikonom, srednje mekoće i savitljivosti |
Samo 2 komada na stanju
| Ukupna dužina | 22 cm |
| Insertacijska dužina | 19.5 cm |
| Prečnik (min-max) | 4.5- 5cm |
| Napajanje | 2 x AA baterije |
| APP kontrola | ne |
| Način upravljanja | potenciometar na vibratoru |
| Funkcije | vibriranje sa mogućnošću podešavanja intenziteta |
| Materijal | ABS plastika prekrivena PVC silikonom, srednje mekoće i savitljivosti |
Samo 1 komada na stanju
| Ukupna dužina | 17.5 cm |
| Dužina do tipke | 14 cm |
| Prečnik (min-max) | 3 cm |
| Materijal | ABS plastika presvučena baršunastim silikonom |
| Napajanje | USB punjiva baterija |
| APP kontrola | ne |
| Funkcije | 30 ritmova vibriranja |
| Savitljivost | model je super savitljiv pri sredini igračke |
| Preporučeni lubrikant | vodeni lubrikant |
DETALJNO PROČITAJTE ISPOD
Samo 1 komada na stanju
| Ukupna dužina | 17 cm |
| Dužina do tipke | 13 cm |
| Prečnik (min-max) | 3 cm |
| Materijal | ABS plastika presvučena baršunastim silikonom |
| Napajanje | USB punjiva baterija |
| APP kontrola | ne |
| Funkcije | 8 ritmova vibriranja, koji su različitih intenziteta |
| Savitljivost | srednje savitljivosti |
| Preporučeni lubrikant | vodeni lubrikant |
DETALJNO PROČITAJTE ISPOD
Samo 1 komada na stanju
U srcu air pulse tehnologije leži jedinstvena sposobnost da stvori pulsirajući zrak, stvarajući suptilan vakuum koji vas obavija nježnim, ali ujedno i moćnim pritiskom. Taj pritisak fokusira se na najosjetljivije tačke vašeg tijela, pružajući senzacije koje su potpuno nove i neusporedive s klasičnim vibracijama. Ova vrsta igračke najbolja je za one koji uživaju u klitoralnim orgazmima.
Izrađen je od glatke ABS plastike. Opremljen je izuzetno tihim motorom, koji za rad koristi 2xAA baterije. Mekan silikonski prsten stavi se oko klitorisa i potom kompresirani zrak u različitim brzinama i uzorcima stimulira vaš klitoris. Manje dimenzije i pristupačna cijena čine ga idealnim za isprobavanje tehnologije koja vam donosi podražaj drugačiji od bilo kojeg vibratora ili stimulatora klitorisa. Nudi čak 11 načina rada koji omogućuju prilagođavanje pravog intenziteta individualnim potrebama svake žene. U potpunosti vodootporan, što ga čini idealnim za igranje u kadi, a održavanje čistoće nije problem.
Samo 1 komada na stanju
| Ukupna dužina | 14.5 cm |
| Insertacijska dužina | 12 cm |
| Prečnik (min-max) | 3 cm |
| Materijal | ABS plastika |
| Napajanje | 1 x AAA baterija |
| APP kontrola | ne |
| Funkcije | 10 ritmova vibriranja |
| Savitljivost | model nije savitljiv |
| Preporučeni lubrikant | vodeni lubrikant |
DETALJNO PROČITAJTE ISPOD
Samo 1 komada na stanju
| Ukupna dužina | 24 cm |
| Insertacijska dužina | 12.5 cm |
| Prečnik (min-max) | 3.5 cm |
| Materijal | ABS plastika presvučena jelly silikonom, mekan na vrhu |
| Napajanje | 3xAAA baterije |
| APP kontrola | ne |
| Funkcije | više različitih ritmova vibriranja, rotirajuće masažne perle, funkcija penetriranja |
| Savitljivost | model nije savitljiv |
| Preporučeni lubrikant | vodeni lubrikant |
DETALJNO PROČITAJTE ISPOD
Samo 2 komada na stanju
| Ukupna dužina | 21.5 cm |
| Insertacijska dužina | 19 cm |
| Prečnik (min-max) | 3.5 cm |
| Napajanje | 2 x AA baterije |
| APP kontrola | ne |
| Način upravljanja | potenciometar na vibratoru |
| Funkcije | vibriranje sa mogućnošću podešavanja intenziteta |
| Materijal | ABS plastika sa silikonskom navlakom, srednje mekoće i savitljivosti |
Samo 1 komada na stanju
| Ukupna dužina | 21 cm |
| Insertacijska dužina | 11 cm |
| Prečnik (min-max) | 3.5 cm |
| Materijal | ABS plastika presvučena baršunastim silikonom |
| Napajanje | USB punjiva baterija |
| APP kontrola | ne |
| Funkcije | 7 različitih režima vibriranja, ovo je jedini vibrator na kojem se mogu odvojeno kontrolisati vibracije na zeko stimulatora i u G spot dijelu |
| Savitljivost | fleksibilan i savitljiv |
| Preporučeni lubrikant | vodeni lubrikant |
DETALJNO PROČITAJTE ISPOD
| Ukupna dužina | 22 cm |
| Insertacijska dužina | 19.5 cm |
| Prečnik (min-max) | 4-4.5 cm |
| Napajanje | 2 x AA baterije |
| APP kontrola | ne |
| Način upravljanja | potenciometar na vibratoru |
| Funkcije | vibriranje sa mogućnošću podešavanja intenziteta |
| Materijal | ABS plastika prekrivena PVC silikonom, srednje mekoće i savitljivosti |
Samo 1 komada na stanju
Vibrator za parove se koristi tako što se donji dio stavi u vaginu i na taj način stimuliše unutrašnjost vagine, a drugi dio stimuliše spoljašnjost vagine, tj. klitoris. Pošto vibrator nije previše debeo u prečniku, u isto vrijeme dok je u vagini, partner može penetrirati penisom, tako da će i on osjetiti njegove intezivne vibracije.
Vibrator posjeduje više brzina i intenziteta vibracija. Silikon od kojeg je napravljen je mekan, ali ima čvrsto kućište. Gornji dio (gdje su tipke) je čvrst i nije savitljiv, dok je donji dio fleksibilan i savitljiv. Puni se pomoću magnetnog kabla za punjenje, što ga čini u potpunosti vodootpornim. Vibrira na oba kraja vibratora tj ima 2 motora.
Dužina penetracijskog dijela: 8.5cm, širina 2.5cm
Posebne napomene
- Prije i poslije svake upotrebe oprati igračku mlakom vodom i sapunom, ne koristiti sredstva za čišćenje na bazi alkohola
- Budući da proizvode prilikom online kupovine nije moguće fizički pogledati, našim kupcima savjetujemo da budu sigurni u svoj odabir prije nego što naruče proizvod jer ne vršimo povrat proizvoda. Više o tome pročitajte ovdje
Na stanju

SEXY VEŠ
VIBRATORI
DILDO
ANALNI STIMULATORI
MASTURBATORI
APP IGRAČKE
PREPARATI I KOZMETIKA
BDSM – SADO MAZO
VAKUM PUMPE
NAVLAKE ZA PENIS
PRSTENOVI ZA PENIS
STRAP ON
VAGINALNE KUGLICE
EROTSKE LUTKE
CROSSDRESS
LEATHER CLEANER
POKLONI
ŠALJIVI POKLONI I IGRE
DILATORI
KONDOMI
BATERIJE
NOVO
POGODNOSTI





























Recenzije
Još nema recenzija.