Jaje za Kegelove Vježbe “Anura” APP USB
110.00 KM
Elity Anura je ekskluzivni, moderan novitet među vibrirajućim jajima.
Ovo vibrirajuće jaje je namijenjeno isključivo za kegelove vježbe, nema mogućnost stimulacijskog vibriranja kao tipično vibro jaje. Radi putem aplikacije koja prati vaše rezultate i ima ugrađeni senzor koji mjeri snagu pritiska karličnog dna, odnosno intenzitet stiska zidova. Elity Anura nudi dvostruki način uživanja u vibracijama – offline i interaktivni način rada. U offline načinu, odnosno kada se vibro jaje koristi bez aplikacije, vibracije će se aktivirati kada se jaje gura mišićima dna karlice, dok u interaktivnom načinu aplikacija kontroliše vibracije kako biste postigli optimalne rezultate.
Elity Anura je presvučen vrhunskim silikonom sa mekanom i baršunastom površinom. Lako se puni pomoću USB kabla koji dolazi u paketu i vrlo je praktično i jednostavno za upotrebu. Insertacijska dužina iznosi 6cm, prečnika je 3cm, a dužina vrpce 11cm. U paketu dolazi i dodatak u vidu navlake koji će dodatno povećati debljinu vibro jajeta.
PREUZMITE APLIKACIJU
![]() |
![]() |
Posebne napomene
- Prije i poslije svake upotrebe oprati igračku mlakom vodom i sapunom, ne koristiti sredstva za čišćenje na bazi alkohola
- Budući da proizvode prilikom online kupovine nije moguće fizički pogledati, našim kupcima savjetujemo da budu sigurni u svoj odabir prije nego što naruče proizvod jer ne vršimo povrat proizvoda. Više o tome pročitajte ovdje
Nema na stanju
- Dostava i povratPošiljka se šalje isti dan, ako se narudžba izvrši do 14h.
Dostava i pakovanje
Prilikom online kupovine u našem shopu ne trebate brinuti da li će vaša pošiljka stići diskretno zapakovana i da li će na otpremnici pisati „sex shop“ ili da će biti naznačen sadržaj paketa. Sve naše pošiljke su otpremljene po principu diskretnosti. Kurir koji je zadužen za dostavljanje vaše pošiljke, će vas prije dostave zvati. Radi diskretnosti možete sa njim dogovoriti neko drugo mjesto preuzimanja, ne mora dolaziti na vašu kućnu adresu. Ukoliko u tom trenutku niste u prilici da preuzmete pošiljku, dostavu možete pomjeriti za nekoliko sati ili čak idući dan.
Povrat i zamjena
Savjetujemo kupce da pažljivo pročitaju sve opise proizvoda, liste sastojaka i dimenzije prije kupovine te da nas slobodno kontaktiraju sa bilo kakvim pitanjima vezanim za proizvod prije kupovine. Većina sex shopova ne prima povrat, a glavni razlog za to je intimna priroda proizvoda. Mnogi naši proizvodi dolaze u dodir s dijelovima tijela koje zbog higijenskih razloga ne možemo preprodati. Niko ne želi kupiti korištenu igračku ili intimno rublje.
S obzirom na intimnu prirodu naših proizvoda, nismo u mogućnosti prihvatiti povrat ili zamjenu ispravnih proizvoda, niti povrat novca. Izuzetak od ovog pravila je kada je artikal oštećen u transportu.
- Postavi pitanje
- Po Narudžbi
- Akcija
- Kupi više plati manje
- SHOP
- CROSSDRESS
- LEATHER CLEANER
- POKLONI
- BATERIJE
- SEXY VEŠ
- IGRAČKE
- KONDOMI
- PREPARATI I KOZMETIKA
- VAGINALNE KUGLICE
- VAKUM PUMPE
- #potencija #povecanje penisa #jaca erekcija
- ?povecanje
- anal
- baka mraz
- Banja Luka
- bdsm
- bih
- Body
- bosna
- bozic haljina
- bozicna haljina
- butterfly vibrator
- butt plug
- Butt plug sex shop
- deda mrazica
- dildo
- erekcija
- haljina nova godina
- igre za parove
- inovativne igracke
- kondomi
- kostim baka mraz
- kostim deda mraz
- kostim za bozic
- Lingerie group
- macun med
- masturbator
- Mostar
- novogidisnji kostim
- novogodisnja haljina
- Obsessive
- penis
- penisa
- popust na kolicinu
- potencija
- prsten za penis
- pumpa
- rebrasti
- sarajevo
- Setovi
- sex
- stimulacija
- vibrator
- vibro
- vibro prsten
Slični proizvodi
Kama Sutra Ribbed kondom za dodatnu stimulaciju. 3 komada u pakovanju.
Na stanju
DETALJNO PROČITAJTE ISPOD ↓
Na stanju
Analni vibrator / butt plug sa vibracijom i opcijom napumpavanja. Dimenzije kada butt plug nije napuhan su 10.5 cm x 3.5 cm a može se napuhati do 8 cm. Koristi dvije AA baterije. Napravljen je od kvalitetnog i dermatološki ispitanog materijala.
Samo 1 komada na stanju
| Ukupna dužina | 24 cm |
| Insertacijska dužina | 12.5 cm |
| Prečnik (min-max) | 3.5 cm |
| Materijal | ABS plastika presvučena jelly silikonom, mekan na vrhu |
| Napajanje | 3xAAA baterije |
| APP kontrola | ne |
| Funkcije | više različitih ritmova vibriranja, rotirajuće masažne perle, funkcija penetriranja |
| Savitljivost | model nije savitljiv |
| Preporučeni lubrikant | vodeni lubrikant |
DETALJNO PROČITAJTE ISPOD
Samo 2 komada na stanju
Istaknite vaše obline!
Želite li imati zategnutu i čvrstu guzu bez napornog vježbanja? Bez skupih tretmana ili operacija, ova krema će vas učiniti samouvjerenom i privlačnom, uz minimalan napor. Isprobajte je danas i osjetite razliku!
Krema za učvršćivanje “Butt Booster” sadrži vitamin E koji njeguje kožu, uklanja celulit i čini kožu čvrstom i glatkom. Pomaže u oblikovanju izgleda zadnjice čineći je većom, punijom i znatno čvršćom!
VIŠE PROČITAJTE ISPOD
Na stanju
Fotelja na napuhivanje sa realistično oblikovanim vibratorom. Ojačana je u središnjem dijelu sjedišta, a sa strane ima dvije ručke za lakše rukovanje. Kontinuirano podesiv intenzitet vibracija.
Dimenzije fotelje: 45 cm prečnik prostora za sedenje, 21 cm visina, sa dva držača sa strane za lakše rukovanje.
Dimenzije vibratora: dužina 16 cm, prečnik 4 cm. Daljinski za rad koristi 2xAA baterije.
Nosivost 100 kg.
Samo 1 komada na stanju
| Ukupna dužina | 19 cm |
| Insertacijska dužina | 10 cm |
| Prečnik (min-max) | 3.3 cm |
| Materijal | ABS plastika presvučena baršunastim silikonom, mekan je i savitljiv |
| Napajanje | 2xAAA baterije |
| APP kontrola | ne |
| Funkcije | 30 ritmova vibriranja, koji su različitih intenziteta |
| Savitljivost | model je srednje savitljiv |
| Preporučeni lubrikant | vodeni lubrikant |
DETALJNO PROČITAJTE ISPOD
Na stanju
| Ukupna dužina | 18 cm |
| Dužina do tipke | 14 cm |
| Prečnik (min-max) | 3 cm |
| Materijal | ABS plastika presvučena baršunastim silikonom |
| Napajanje | 2 x AAA baterije |
| APP kontrola | ne |
| Funkcije | 30 ritmova vibriranja |
| Savitljivost | srednja savitljivost |
| Preporučeni lubrikant | vodeni lubrikant |
Samo 2 komada na stanju
| Ukupna dužina | 21.5 cm |
| Insertacijska dužina | 18.5 cm |
| Prečnik (min-max) | 4.5 max cm |
| Napajanje | 2 x AAA baterije |
| APP kontrola | ne |
| Način upravljanja | daljinski sa kablom |
| Funkcije | vibriranje sa mogućnošću podešavanja intenziteta |
| Materijal | PVC silikon, tvrđi materijal, srednje savitljiv |
| Preporučeni lubrikant | vodeni lubrikant |
Samo 2 komada na stanju
| Ukupna dužina | 22.5 cm |
| Dužina do tipke | 17.5cm |
| Prečnik (min-max) | 3.5 – 4.5 cm |
| Materijal | Silikon (medicinski, baršunaste teksture) + ABS plastika |
| Napajanje | USB magnetno punjenje |
| APP kontrola | Nema |
| Funkcije | 12 ritmova vibriranja |
| Savitljivost | Umjereno savitljiv, zakrivljen dizajn za G-spot stimulaciju |
| Preporučeni lubrikant | vodeni lubrikant |
DETALJNO PROČITAJTE ISPOD
Samo 1 komada na stanju
| Ukupna dužina | 20 cm |
| Insertacijska dužina | 14 cm |
| Prečnik (min-max) | 3.3 cm |
| Materijal | ABS plastika presvučena baršunastim silikonom, mekan |
| Napajanje | 2xAAA baterije |
| APP kontrola | ne |
| Funkcije | 30 ritmova vibriranja, koji su različitih intenziteta |
| Savitljivost | srednje savitljiv |
| Preporučeni lubrikant | vodeni lubrikant |
DETALJNO PROČITAJTE ISPOD
Na stanju
| Ukupna dužina | 20 cm |
| Dužina do tipke | 16 cm |
| Prečnik (min-max) | 3- 3.5 cm |
| Materijal | ABS plastika presvučena baršunastim silikonom |
| Napajanje | USB punjiva baterija |
| APP kontrola | ne |
| Funkcije | 10 ritmova vibriranja, koji su različitih intenziteta |
| Savitljivost | model nije savitljiv |
| Preporučeni lubrikant | vodeni lubrikant |
Na stanju

SEXY VEŠ
VIBRATORI
DILDO
ANALNI STIMULATORI
MASTURBATORI
APP IGRAČKE
PREPARATI I KOZMETIKA
BDSM – SADO MAZO
VAKUM PUMPE
NAVLAKE ZA PENIS
PRSTENOVI ZA PENIS
STRAP ON
VAGINALNE KUGLICE
EROTSKE LUTKE
CROSSDRESS
LEATHER CLEANER
POKLONI
ŠALJIVI POKLONI I IGRE
DILATORI
KONDOMI
BATERIJE
NOVO
POGODNOSTI













































