Analni Vibrator “Pretty Love R”
40.00 KM
Analni vibrator sa 12 različitih ritmova vibriranja Vibracijama upravljte daljinskim upravljačem na kablu, za čiji rad su vam potrebne 2xAAA baterije. Unutrašnjost je izrađena od čvrste ABS plastike dok je s vana presvučen mekanim silikonom. Plug je izuzetno savitljiv pri dnu kod graničnika. Prepoučuje se korištenje sa odgovarajućim analnim lubrikantom koji možete pronaći u našoj ponudi. Vodootporan tek toliko da se može održavati higijena vodom i sapunom.
Dimenzije:
- iskoristiva dužina: 11 cm
- maksimalni prečnik: 3 cm najveža kuglica, a 1cm najmanja kuglica na vrhu
Samo 2 komada na stanju
- Dostava i povratPošiljka se šalje isti dan, ako se narudžba izvrši do 14h.
Dostava i pakovanje
Prilikom online kupovine u našem shopu ne trebate brinuti da li će vaša pošiljka stići diskretno zapakovana i da li će na otpremnici pisati „sex shop“ ili da će biti naznačen sadržaj paketa. Sve naše pošiljke su otpremljene po principu diskretnosti. Kurir koji je zadužen za dostavljanje vaše pošiljke, će vas prije dostave zvati. Radi diskretnosti možete sa njim dogovoriti neko drugo mjesto preuzimanja, ne mora dolaziti na vašu kućnu adresu. Ukoliko u tom trenutku niste u prilici da preuzmete pošiljku, dostavu možete pomjeriti za nekoliko sati ili čak idući dan.
Povrat i zamjena
Savjetujemo kupce da pažljivo pročitaju sve opise proizvoda, liste sastojaka i dimenzije prije kupovine te da nas slobodno kontaktiraju sa bilo kakvim pitanjima vezanim za proizvod prije kupovine. Većina sex shopova ne prima povrat, a glavni razlog za to je intimna priroda proizvoda. Mnogi naši proizvodi dolaze u dodir s dijelovima tijela koje zbog higijenskih razloga ne možemo preprodati. Niko ne želi kupiti korištenu igračku ili intimno rublje.
S obzirom na intimnu prirodu naših proizvoda, nismo u mogućnosti prihvatiti povrat ili zamjenu ispravnih proizvoda, niti povrat novca. Izuzetak od ovog pravila je kada je artikal oštećen u transportu.
- Postavi pitanje
- Po Narudžbi
- Akcija
- Kupi više plati manje
- SHOP
- LEATHER CLEANER
- CROSSDRESS
- POKLONI
- BATERIJE
- SEXY VEŠ
- IGRAČKE
- KONDOMI
- PREPARATI I KOZMETIKA
- VAGINALNE KUGLICE
- VAKUM PUMPE
- #potencija #povecanje penisa #jaca erekcija
- ?povecanje
- anal
- Banja Luka
- bdsm
- bih
- Body
- bosna
- bozicna haljina
- butt plug
- Butt plug sex shop
- deda mrazica
- dildo
- erekcija
- igre za parove
- inovativne igracke
- kondomi
- kostim baka mraz
- kostim za bozic
- Lingerie group
- macun med
- masturbator
- Mostar
- mybabe
- navlaka
- novogidisnji kostim
- novogodisnja haljina
- Obsessive
- penis
- penisa
- popust na kolicinu
- potencija
- prsten za penis
- pumpa
- rebrasti
- sa ejakulacijom
- sarajevo
- Setovi
- sex
- stimulacija
- vakuum
- vibrator
- vibro
- vibro gaćice
- vibro prsten
Slični proizvodi
Masažer nudi mogućnost podešavanja od slabijih do snažnih ritmova vibriranja. Vibracije se podešavavaju preko potenciometra. Kućište od ABS plastike je skoro u potpunosti presvučeno silikonom. Ta čvrsta osovina mu omogućava da bolje prenosi vibracije. Vrat masažera je skroz blago savitljiv i fleksibilan. Za rad koristi 4xAAA baterije. Snažna vibrirajuća glava čini ovaj proizvod pogodnim za terapeutsku ali i intimnu upotrebu. Vodootporan tek toliko da se održava higijena vodom i sapunom.
Dimenzije označene na slikama.
Samo 2 komada na stanju
| Ukupna dužina | 20 cm |
| Dužina do tipke | 16 cm |
| Prečnik (min-max) | 3- 3.5 cm |
| Materijal | ABS plastika presvučena baršunastim silikonom |
| Napajanje | USB punjiva baterija |
| APP kontrola | ne |
| Funkcije | 10 ritmova vibriranja, koji su različitih intenziteta |
| Savitljivost | model nije savitljiv |
| Preporučeni lubrikant | vodeni lubrikant |
Na stanju
Opšte karakteristike
| Unutrašnji promjer | 4 cm |
| Vanjski promjer | 5 cm |
| Debljina zida | 0.5 cm |
| Materijal | prsten za penis je metalni, kaisevi kozni i podesivi |
Prsten za penis je jedna od najjednostavnijih seks igrački, koja će vam omogućiti dužu i tvrđu erekciju. Prsten mora biti tijesan, ali ne tako da uzrokuje nelagodu ili čak bolove. Kod prstena jedna od najvažnijih stavki koju trebate provjeriti prilikom kupnje jest materijal izrade, jer o njemu ovise glavne karakteristike prstena – fleksibilnost i osjećaj stezanja. Nemojte prsten nositi predugo, preporučljivo je da ga skinete nakon 20-30min te tako opet omogućite normalan protok krvi. Početnicima nije preporučljivo korištenje prstenova jačeg stiska ili nerastezljivih kao npr metalnih.
Na stanju
PREDSTAVLJAMO MASTURBATOR #1 U SVIJETU
Proizvodi Fleshlight nastali su po uzoru na poznate porno zvijezde.
Ako ste ljubitelj manekenke i porno glumice poznatije kao Nicole Aniston, onda ste se često zapitali kakav je osjećaj imati seks sa ovom lijepom i atraktivnom djevojkom. Najprodavaniji masturbator je napravljen od SuperSkin materijala. SuperSkin je potpuno siguran, netoksičan i bez ftalata. Mekan i ugodan na dodir, kao i potpuno elastičan i izdržljiv. Tunel u unutrašnjosti je višekomorni, sa složenim valovima i mnogim stimulativnim elementima. Lako se čisti i održava.
DIMENZIJE PROIZVODA
Ukupna dužina: 24,8 cm
Iskoristiva dužina: 21,6 cm
Samo 1 komada na stanju
| Ukupna dužina | 22 cm |
| Insertacijska dužina | 19.5 cm |
| Prečnik (min-max) | 4.5- 5cm |
| Napajanje | 2 x AA baterije |
| APP kontrola | ne |
| Način upravljanja | potenciometar na vibratoru |
| Funkcije | vibriranje sa mogućnošću podešavanja intenziteta |
| Materijal | ABS plastika prekrivena PVC silikonom, srednje mekoće i savitljivosti |
Samo 1 komada na stanju
| Ukupna dužina | 22.5 cm |
| Insertacijska dužina | 13.5 cm |
| Prečnik (min-max) | 3.5 cm |
| Materijal | ABS plastika presvučena baršunastim silikonom |
| Napajanje | USB punjiv |
| APP kontrola | ne |
| Funkcije | 12 ritmova vibriranja, penetracija i rotiranje na zeko dodatku |
| Savitljivost | model nije savitljiv |
| Preporučeni lubrikant | vodeni lubrikant |
DETALJNO PROČITAJTE ISPOD
Samo 1 komada na stanju
| Ukupna dužina | 20 cm |
| Insertacijska dužina | 16 cm |
| Prečnik (min-max) | max 4 cm |
| Napajanje | 3 x AAA baterije |
| APP kontrola | ne |
| Način upravljanja | daljinski sa kablom |
| Funkcije | vibriranje sa mogućnošću podešavanja intenziteta |
| Materijal | TPR, srednje mekan, nije savitljiv |
| Preporučeni lubrikant | vodeni lubrikant |
Samo 1 komada na stanju
Analni vibrator / butt plug sa vibracijom i opcijom napumpavanja. Dimenzije kada butt plug nije napuhan su 10.5 cm x 3.5 cm a može se napuhati do 8 cm. Koristi dvije AA baterije. Napravljen je od kvalitetnog i dermatološki ispitanog materijala.
Samo 1 komada na stanju
| Ukupna dužina | 22.5 cm |
| Insertacijska dužina | 20 cm |
| Prečnik (min-max) | 3.5 – 4cm |
| Napajanje | 2 x AA baterije |
| APP kontrola | ne |
| Način upravljanja | potenciometar na vibratoru |
| Funkcije | vibriranje sa mogućnošću podešavanja intenziteta |
| Materijal | ABS plastika sa silikonskom navlakom, ekstra mekoće i nije savitljiv |
Penis navlaku možete skidati i mijenjati sa vibratora, ispod se nalazi plastični klasični vibrator.
Samo 1 komada na stanju
| Ukupna dužina | 20.5 cm |
| Insertacijska dužina | 14 cm |
| Prečnik (min-max) | 3-3.5 cm |
| Materijal | ABS plastika presvučena baršunastim silikonom |
| Napajanje | USB punjiv |
| APP kontrola | ne |
| Funkcije | 7 ritmova vibriranja, 4 ritma fingeringa; funkcije se mogu odvojeno kontrolisati |
| Savitljivost | model nije savitljiv mehanički, ali se savija pri funkciji fingeringa |
| Preporučeni lubrikant | vodeni lubrikant |
Samo 1 komada na stanju
| Ukupna dužina | 19 cm |
| Insertacijska dužina | 11 cm |
| Prečnik (min-max) | 3.5 cm |
| Materijal | ABS plastika presvučena mekanim silikonom |
| Napajanje | USB punjiv |
| APP kontrola | ne |
| Funkcije | 7 ritmova vibriranja |
| Savitljivost | model je srednje savitljivosti |
| Preporučeni lubrikant | vodeni lubrikant |
DETALJNO PROČITAJTE ISPOD
Samo 2 komada na stanju
Vibrator za parove se koristi tako što se donji dio stavi u vaginu i na taj način stimuliše unutrašnjost vagine, a drugi dio stimuliše spoljašnjost vagine, tj. klitoris. Pošto vibrator nije previše debeo u prečniku, u isto vrijeme dok je u vagini, partner može penetrirati penisom, tako da će i on osjetiti njegove intezivne vibracije.
Vibrator posjeduje više brzina i intenziteta vibracija. Silikon od kojeg je napravljen je mekan, ali ima čvrsto kućište. Gornji dio (gdje su tipke) je čvrst i nije savitljiv, dok je donji dio fleksibilan i savitljiv. Puni se pomoću magnetnog kabla za punjenje, što ga čini u potpunosti vodootpornim. Vibrira na oba kraja vibratora tj ima 2 motora.
Dužina penetracijskog dijela: 8.5cm, širina 2.5cm
Posebne napomene
- Prije i poslije svake upotrebe oprati igračku mlakom vodom i sapunom, ne koristiti sredstva za čišćenje na bazi alkohola
- Budući da proizvode prilikom online kupovine nije moguće fizički pogledati, našim kupcima savjetujemo da budu sigurni u svoj odabir prije nego što naruče proizvod jer ne vršimo povrat proizvoda. Više o tome pročitajte ovdje
Na stanju

SEXY VEŠ
VIBRATORI
DILDO
ANALNI STIMULATORI
MASTURBATORI
APP IGRAČKE
PREPARATI I KOZMETIKA
BDSM – SADO MAZO
VAKUM PUMPE
NAVLAKE ZA PENIS
PRSTENOVI ZA PENIS
STRAP ON
VAGINALNE KUGLICE
EROTSKE LUTKE
CROSSDRESS
LEATHER CLEANER
POKLONI
ŠALJIVI POKLONI I IGRE
DILATORI
KONDOMI
BATERIJE
NOVO
POGODNOSTI






















