Butt Plug Milo 3.5″
30.00 KM
Butt Plug napravljen od savitljivog i mekanog materijala sa glatkom površinom. Uzak vrh, vrlo glatko širenje i graničnik koji neće dozvoliti da plug prodre dublje nego je potrebno. Ova igračka vas može lagano pripremiti za analni seks. Za bolji i ugodniji osjećaj koristite lubrikant.
Iskoristive dimenzije:
- Dužina: 13cm
- Prečnik: od vrha 2cm do 4.5cm na najširem dijelu
Samo 2 komada na stanju
- Dostava i povratPošiljka se šalje isti dan, ako se narudžba izvrši do 14h.
Dostava i pakovanje
Prilikom online kupovine u našem shopu ne trebate brinuti da li će vaša pošiljka stići diskretno zapakovana i da li će na otpremnici pisati „sex shop“ ili da će biti naznačen sadržaj paketa. Sve naše pošiljke su otpremljene po principu diskretnosti. Kurir koji je zadužen za dostavljanje vaše pošiljke, će vas prije dostave zvati. Radi diskretnosti možete sa njim dogovoriti neko drugo mjesto preuzimanja, ne mora dolaziti na vašu kućnu adresu. Ukoliko u tom trenutku niste u prilici da preuzmete pošiljku, dostavu možete pomjeriti za nekoliko sati ili čak idući dan.
Povrat i zamjena
Savjetujemo kupce da pažljivo pročitaju sve opise proizvoda, liste sastojaka i dimenzije prije kupovine te da nas slobodno kontaktiraju sa bilo kakvim pitanjima vezanim za proizvod prije kupovine. Većina sex shopova ne prima povrat, a glavni razlog za to je intimna priroda proizvoda. Mnogi naši proizvodi dolaze u dodir s dijelovima tijela koje zbog higijenskih razloga ne možemo preprodati. Niko ne želi kupiti korištenu igračku ili intimno rublje.
S obzirom na intimnu prirodu naših proizvoda, nismo u mogućnosti prihvatiti povrat ili zamjenu ispravnih proizvoda, niti povrat novca. Izuzetak od ovog pravila je kada je artikal oštećen u transportu.
- Postavi pitanje
- Po Narudžbi
- Akcija
- Kupi više plati manje
- SHOP
- LEATHER CLEANER
- CROSSDRESS
- POKLONI
- BATERIJE
- SEXY VEŠ
- IGRAČKE
- KONDOMI
- PREPARATI I KOZMETIKA
- VAGINALNE KUGLICE
- VAKUM PUMPE
- #potencija #povecanje penisa #jaca erekcija
- ?povecanje
- baka mraz
- Banja Luka
- bdsm
- bih
- Body
- bosna
- bozic haljina
- bozicna haljina
- butt plug
- Butt plug sex shop
- deda mrazica
- dildo
- erekcija
- haljina nova godina
- igre za parove
- inovativne igracke
- kondomi
- kostim baka mraz
- kostim deda mraz
- kostim za bozic
- Lingerie group
- macun med
- masturbator
- Mostar
- mybabe
- navlaka
- Obsessive
- penis
- penisa
- popust na kolicinu
- potencija
- prsten za penis
- pumpa
- rebrasti
- sa ejakulacijom
- sarajevo
- Setovi
- stimulacija
- vakum
- vibrator
- vibro
- vibro gaćice
- vibro prsten
Slični proizvodi
| Ukupna dužina | 20 cm |
| Insertacijska dužina | 16 cm |
| Prečnik (min-max) | max 4.5 cm |
| Napajanje | 2 x AAA baterije |
| APP kontrola | ne |
| Način upravljanja | daljinski sa kablom |
| Funkcije | 10 različitih ritmova vibriranja |
| Materijal | super mekan i savitljiv |
| Preporučeni lubrikant | vodeni lubrikant |
Na stanju
Ultramoderna igračka kompanije Tenga!
Obje polovice jezičaca prekrivene su složenim reljefom mnogih nepravilnosti, što omogućava stimulaciju penisa sa svake strane. S pet različitih postavki za uživanje i dvije vibracijske jezgre smještene unutar, Flip Zero, donosi širok raspon stimulativnih vibracija. Dužina masturbatora je 17,5cm, a širina 6,8cm. Punjenje se vrši pomoću USB kabla. Prije upotrebe preporučuje se nanošenje lubrikanta koji možete pronaći u našoj ponudi.
Dostupno uz narudžbu
| Ukupna dužina | 17 cm |
| Dužina do tipke | 13 cm |
| Prečnik (min-max) | 3 cm |
| Materijal | ABS plastika presvučena baršunastim silikonom |
| Napajanje | USB punjiva baterija |
| APP kontrola | ne |
| Funkcije | 8 ritmova vibriranja, koji su različitih intenziteta |
| Savitljivost | srednje savitljivosti |
| Preporučeni lubrikant | vodeni lubrikant |
DETALJNO PROČITAJTE ISPOD
Samo 1 komada na stanju
| Ukupna dužina | 20.5 cm |
| Insertacijska dužina | 17 cm |
| Prečnik (min-max) | max 4.5 cm |
| Napajanje | 2 x AAA baterije |
| APP kontrola | ne |
| Način upravljanja | daljinski sa kablom |
| Funkcije | 10 različitih ritmova vibriranja |
| Materijal | super mekan i savitljiv |
| Preporučeni lubrikant | vodeni lubrikant |
Samo 2 komada na stanju
| Ukupna dužina | 18 cm |
| Dužina do tipke | 14 cm |
| Prečnik (min-max) | 3 cm |
| Materijal | ABS plastika presvučena baršunastim silikonom |
| Napajanje | 2 x AAA baterije |
| APP kontrola | ne |
| Funkcije | 30 ritmova vibriranja |
| Savitljivost | srednja savitljivost |
| Preporučeni lubrikant | vodeni lubrikant |
Na stanju
Veliki masažer s baršunastom površinom izrađenom od medicinskog silikona i crne ABS plastike. Dugačak je 34 cm, širok 5,7 cm, a dužina vrha kojim se masira doseže 7,8 cm. Elegantni masažer vibrira u čak 50 kombinacija, nudeći 10 načina vibracije i 5 vrsta intenziteta. Opremljen je tihim modusima koji jamče 100% diskreciju. USB punjenje i vodootporost omogućava opuštajuću masažu tokom kupanja i praktično čišćenje.
| Ukupna dužina | 21 cm |
| Insertacijska dužina | 11 cm |
| Prečnik (min-max) | 3.5 cm |
| Materijal | ABS plastika presvučena baršunastim silikonom |
| Napajanje | USB punjiva baterija |
| APP kontrola | ne |
| Funkcije | 7 različitih režima vibriranja, ovo je jedini vibrator na kojem se mogu odvojeno kontrolisati vibracije na zeko stimulatora i u G spot dijelu |
| Savitljivost | fleksibilan i savitljiv |
| Preporučeni lubrikant | vodeni lubrikant |
DETALJNO PROČITAJTE ISPOD
| Ukupna dužina | 21.5 cm |
| Insertacijska dužina | 18 cm |
| Prečnik (min-max) | max 4.5 cm |
| Napajanje | 2 x AAA baterije |
| APP kontrola | ne |
| Način upravljanja | daljinski sa kablom |
| Funkcije | 10 različitih ritmova vibriranja |
| Materijal | super mekan i savitljiv |
| Preporučeni lubrikant | vodeni lubrikant |
Na stanju
Sve na jednom mjestu za vaše maštarije!
Seks mašina sa daljinskim upravljačem Louisiana Lounger je jedinstven model sex namještaja koji nudi razne mogućnosti. Fotelja je dizajnirana da vam pruža maksimalnu udobnost. Može se opteretiti do težine od 150 kg, tako da se možete udobno smjestiti i prepustiti penetraciji. Tri uključena vibratora pružaju veliku raznolikost i mogu se zamijeniti po želji. Sa bežičnim daljinskim upravljačem možete je aktivirati i prepustiti se penetraciji sa max 200 pomicanja u minuti. Ljubitelji vezanja također mogu pričvrstiti zglobove i gležnjeve na čvrsto postavljene kaiševe.
Dimenzije vibratora:
- Rozi G-spot vibrator dužine 12 cm i širine 3 cm.
- Vibrator u boji kože dužine 14 cm i širine 3,5 cm.
- Ljubičasti vibrator dužine 17 cm i širine 4 cm.
U paketu dolaze i baterije za daljinski upravljač (ne za vibratore), komplet za popravku i pumpa za napuhivanje.
Samo 1 komada na stanju
| Ukupna dužina | 24 cm |
| Insertacijska dužina | 12.5 cm + 3cm u ekstenziji |
| Prečnik (min-max) | 3 cm |
| Materijal | ABS plastika presvučena jelly materijalom, mekan na vrhu |
| Napajanje | 3xAAA baterije |
| APP kontrola | ne |
| Funkcije | 12 različitih ritmova vibriranja, 4 brzine rotacije, funkcija penetriranja |
| Savitljivost | model nije savitljiv |
| Preporučeni lubrikant | vodeni lubrikant |
DETALJNO PROČITAJTE ISPOD
Samo 1 komada na stanju
| Ukupna dužina | 18.5 cm |
| Insertacijska dužina | 14 cm |
| Prečnik (min-max) | max 3.5 cm |
| Napajanje | 2 x AAA baterije |
| APP kontrola | ne |
| Način upravljanja | daljinski sa kablom |
| Funkcije | 10 različitih ritmova vibriranja |
| Materijal | super mekan i savitljiv |
| Preporučeni lubrikant | vodeni lubrikant |
Na stanju
PREDSTAVLJAMO MASTURBATOR #1 U SVIJETU
Proizvodi Fleshlight nastali su po uzoru na poznate porno zvijezde.
Ako ste ljubitelj manekenke i porno glumice poznatije kao Nicole Aniston, onda ste se često zapitali kakav je osjećaj imati seks sa ovom lijepom i atraktivnom djevojkom. Najprodavaniji masturbator je napravljen od SuperSkin materijala. SuperSkin je potpuno siguran, netoksičan i bez ftalata. Mekan i ugodan na dodir, kao i potpuno elastičan i izdržljiv. Tunel u unutrašnjosti je višekomorni, sa složenim valovima i mnogim stimulativnim elementima. Lako se čisti i održava.
DIMENZIJE PROIZVODA
Ukupna dužina: 24,8 cm
Iskoristiva dužina: 21,6 cm
Samo 1 komada na stanju

SEXY VEŠ
VIBRATORI
DILDO
ANALNI STIMULATORI
MASTURBATORI
APP IGRAČKE
PREPARATI I KOZMETIKA
BDSM – SADO MAZO
VAKUM PUMPE
NAVLAKE ZA PENIS
PRSTENOVI ZA PENIS
STRAP ON
VAGINALNE KUGLICE
EROTSKE LUTKE
CROSSDRESS
LEATHER CLEANER
POKLONI
ŠALJIVI POKLONI I IGRE
DILATORI
KONDOMI
BATERIJE
NOVO
POGODNOSTI


















