Grudnjak i gaćice Flowlace
70.00 KM Original price was: 70.00 KM.50.00 KMCurrent price is: 50.00 KM.
U setu dolaze samo grudnjak i gaćice
Ručno prati u hladnoj vodi, ne izbjeljivati, osušiti kapanjem
*Detalji o ovom proizvodu će biti naknadno unešeni.*
- Tabela veličina
Veličina Grudi Struk Kukovi S/M 85 - 94 69 - 77 90 - 100 L/XL 95 - 104 78 - 86 101 - 111 2XL/3XL 105 - 114 87 - 95 112 - 122 Veličine su izražene u centimetrima.
Veličina Grudi Struk Kukovi S/M 69 - 77 68 - 77 90 - 100 L/XL 78 - 86 78 - 87 101 - 111 2XL/3XL 87 - 95 87 - 99 112 - 122 Veličine su izražene u centimetrima.
- Dostava i povratPošiljka se šalje isti dan, ako se narudžba izvrši do 14h.
Dostava i pakovanje
Prilikom online kupovine u našem shopu ne trebate brinuti da li će vaša pošiljka stići diskretno zapakovana i da li će na otpremnici pisati „sex shop“ ili da će biti naznačen sadržaj paketa. Sve naše pošiljke su otpremljene po principu diskretnosti. Kurir koji je zadužen za dostavljanje vaše pošiljke, će vas prije dostave zvati. Radi diskretnosti možete sa njim dogovoriti neko drugo mjesto preuzimanja, ne mora dolaziti na vašu kućnu adresu. Ukoliko u tom trenutku niste u prilici da preuzmete pošiljku, dostavu možete pomjeriti za nekoliko sati ili čak idući dan.
Povrat i zamjena
Savjetujemo kupce da pažljivo pročitaju sve opise proizvoda, liste sastojaka i dimenzije prije kupovine te da nas slobodno kontaktiraju sa bilo kakvim pitanjima vezanim za proizvod prije kupovine. Većina sex shopova ne prima povrat, a glavni razlog za to je intimna priroda proizvoda. Mnogi naši proizvodi dolaze u dodir s dijelovima tijela koje zbog higijenskih razloga ne možemo preprodati. Niko ne želi kupiti korištenu igračku ili intimno rublje.
S obzirom na intimnu prirodu naših proizvoda, nismo u mogućnosti prihvatiti povrat ili zamjenu ispravnih proizvoda, niti povrat novca. Izuzetak od ovog pravila je kada je artikal oštećen u transportu.
- Postavi pitanje
- Po Narudžbi
- Akcija
- Kupi više plati manje
- SHOP
- LEATHER CLEANER
- CROSSDRESS
- POKLONI
- BATERIJE
- SEXY VEŠ
- IGRAČKE
- KONDOMI
- PREPARATI I KOZMETIKA
- VAGINALNE KUGLICE
- VAKUM PUMPE
- #potencija #povecanje penisa #jaca erekcija
- ?povecanje
- anal
- baka mraz
- Banja Luka
- bdsm
- bih
- Body
- bosna
- bozic haljina
- bozicna haljina
- butterfly vibrator
- butt plug
- Butt plug sex shop
- deda mrazica
- dildo
- erekcija
- haljina nova godina
- igre za parove
- inovativne igracke
- kondomi
- kostim baka mraz
- kostim deda mraz
- kostim za bozic
- Lingerie group
- macun med
- masturbator
- Mostar
- novogidisnji kostim
- novogodisnja haljina
- Obsessive
- penis
- penisa
- popust na kolicinu
- potencija
- prsten za penis
- pumpa
- rebrasti
- sarajevo
- Setovi
- sex
- stimulacija
- vibrator
- vibro
- vibro prsten
Slični proizvodi
| Ukupna dužina | 17 cm |
| Dužina do tipke | 13 cm |
| Prečnik (min-max) | 3 cm |
| Materijal | ABS plastika presvučena baršunastim silikonom |
| Napajanje | USB punjiva baterija |
| APP kontrola | ne |
| Funkcije | 8 ritmova vibriranja, koji su različitih intenziteta |
| Savitljivost | srednje savitljivosti |
| Preporučeni lubrikant | vodeni lubrikant |
DETALJNO PROČITAJTE ISPOD
Samo 1 komada na stanju
Navlaka za penis je pomagalo koje se koristi za povećanje obima i dužine penisa. Može biti i koristan proizvod za osobe koje imaju erektilnu disfunkciju ili problem sa preranom ejakulacijom.
| Ukupna dužina | 21 cm |
| Produženje penisa | 3.5 cm |
| Vanjski prečnik | 5.5 cm |
| Dužina otvora za penis | 17.5 cm |
| Prečnik otvora za penis | 3 cm |
| Debljina zida navlake | 1.5 cm |
| Vibracija | ne |
| Materijal | TPE, srednje mekan i savitljiv |
| Preporučeni lubrikant | vodeni lubrikant |
Prije i nakon svakog korištenja navlaku operite sapunom i vodom te koristite lubrikante na bazi vode.
DETALJNO PROČITAJTE ISPOD
| Ukupna dužina | 26 cm |
| Insertacijska dužina | 18 cm |
| Prečnik (min-max) | 6.8 cm |
| Materijal | dvoslojni silikon, iznutra tvrd, a s vana mekan i savitljiv |
| Preporučeni lubrikant | vodeni lubrikant |
DETALJNO PROČITAJTE ISPOD
Muški strap on namjenjen je onima koji žele da nadomjeste nemogućnost seksualnog čina odosno penetracije, da omogući dvostruku penetraciju ili pak pruži zadovoljstvo igre zamjene uloga. Dizajnirani su tako da možete Vaš penis ubaciti u otvor koji se nalazi na postojećem dildu. Dildo može biti sa i bez vibracije.
KARAKTERISTIKE
Realistični strap on sa testisima, izrađen od ekstra materijala, površinski poprilično mekan a uz to ima dovoljnu čvrstoću što omogućava korištenje u slučaju totalnog odsustva erekcije. Ima funkciju vibracije za čiju kontrolu dobijate i daljinski, a za rad koristi 2xAAA baterije. Unutrašnjost strap on-a mekana i nježna, kajševi rastezljivi – UDOBNO NOŠENJE!
- Iskoristiva dužina: 20cm
- Prečnik: 4.5cm na vrhu a na najširem dijelu 5cm
Samo 1 komada na stanju
U setu dolaze korzet i gaćice. Čarape nisu dio seta.
Ručno prati u hladnoj vodi, ne izbjeljivati, osušiti kapanjem
*Detalji o ovom proizvodu će biti naknadno unešeni.*
U setu dolaze korzet i gaćice. Čarape nisu dio seta.
Ručno prati u hladnoj vodi, ne izbjeljivati, osušiti kapanjem
*Detalji o ovom proizvodu će biti naknadno unešeni.*
U setu dolaze samo grudnjak i gaćice
Ručno prati u hladnoj vodi, ne izbjeljivati, osušiti kapanjem
*Detalji o ovom proizvodu će biti naknadno unešeni.*
Isprobavanje novih seksualnih poza je jednostavnije nego ikada kada koristite Anonymo ljuljašku. Vi i vaš partner možete da radite stvari za koje ste ranije mislili da ne možete. Svaki dio ljuljačke je potpuno podesiv. Pojasevi, čvorovi, užad izrađuju se od pamuka. Prstenovi, kopče i svi ostali metalni dijelovi se lako peru, a dijelovi ljuljačke od pamuka se potpuno skidaju i peru u mašini za pranje veša. Seks ljuljačka može izdržati težinu do 150kg. Dimenzije: 56 x 37 x 8 cm.
**Uz ljuljačku ne dolazi nosač za plafon.
Na stanju
U setu dolaze spavaćica i gaćice.
Ručno prati u hladnoj vodi, ne izbjeljivati, osušiti kapanjem
*Detalji o ovom proizvodu će biti naknadno unešeni.*
U setu dolaze samo grudnjak i gaćice
Ručno prati u hladnoj vodi, ne izbjeljivati, osušiti kapanjem
*Detalji o ovom proizvodu će biti naknadno unešeni.*
U setu dolaze samo grudnjak i gaćice
Ručno prati u hladnoj vodi, ne izbjeljivati, osušiti kapanjem
*Detalji o ovom proizvodu će biti naknadno unešeni.*

SEXY VEŠ
VIBRATORI
DILDO
ANALNI STIMULATORI
MASTURBATORI
APP IGRAČKE
PREPARATI I KOZMETIKA
BDSM – SADO MAZO
VAKUM PUMPE
NAVLAKE ZA PENIS
PRSTENOVI ZA PENIS
STRAP ON
VAGINALNE KUGLICE
EROTSKE LUTKE
CROSSDRESS
LEATHER CLEANER
POKLONI
ŠALJIVI POKLONI I IGRE
DILATORI
KONDOMI
BATERIJE
NOVO
POGODNOSTI


















