Umjetna Vagina “Alma”
35.00 KM
Napravljen od vrlo mekanog materijala koji na dodir podsjeća na kožu. Unutrašnjost vagine ima stimulativnu površinu. Vrlo lako se čisti, može se prati mlakom tekućom vodom. Preporučuje se korištenja lubrikanta na bazi vode, koje možete pronaći na našem shop-u.
Ukupna dužina: 15.5 cm
Vanjski promjer: 5.5 cm – 7 cm
Prečnik: 1 cm (veoma fleksibilan, širi se)
Nema na stanju
- Dostava i povratPošiljka se šalje isti dan, ako se narudžba izvrši do 14h.
Dostava i pakovanje
Prilikom online kupovine u našem shopu ne trebate brinuti da li će vaša pošiljka stići diskretno zapakovana i da li će na otpremnici pisati „sex shop“ ili da će biti naznačen sadržaj paketa. Sve naše pošiljke su otpremljene po principu diskretnosti. Kurir koji je zadužen za dostavljanje vaše pošiljke, će vas prije dostave zvati. Radi diskretnosti možete sa njim dogovoriti neko drugo mjesto preuzimanja, ne mora dolaziti na vašu kućnu adresu. Ukoliko u tom trenutku niste u prilici da preuzmete pošiljku, dostavu možete pomjeriti za nekoliko sati ili čak idući dan.
Povrat i zamjena
Savjetujemo kupce da pažljivo pročitaju sve opise proizvoda, liste sastojaka i dimenzije prije kupovine te da nas slobodno kontaktiraju sa bilo kakvim pitanjima vezanim za proizvod prije kupovine. Većina sex shopova ne prima povrat, a glavni razlog za to je intimna priroda proizvoda. Mnogi naši proizvodi dolaze u dodir s dijelovima tijela koje zbog higijenskih razloga ne možemo preprodati. Niko ne želi kupiti korištenu igračku ili intimno rublje.
S obzirom na intimnu prirodu naših proizvoda, nismo u mogućnosti prihvatiti povrat ili zamjenu ispravnih proizvoda, niti povrat novca. Izuzetak od ovog pravila je kada je artikal oštećen u transportu.
- Postavi pitanje
- Po Narudžbi
- Akcija
- Kupi više plati manje
- SHOP
- LEATHER CLEANER
- CROSSDRESS
- POKLONI
- BATERIJE
- SEXY VEŠ
- IGRAČKE
- KONDOMI
- PREPARATI I KOZMETIKA
- VAGINALNE KUGLICE
- VAKUM PUMPE
- #potencija #povecanje penisa #jaca erekcija
- ?povecanje
- anal
- Banja Luka
- bdsm
- bih
- Body
- bosna
- bozicna haljina
- butt plug
- Butt plug sex shop
- deda mrazica
- dildo
- erekcija
- igre za parove
- inovativne igracke
- kondomi
- kostim baka mraz
- kostim za bozic
- Lingerie group
- macun med
- masturbator
- Mostar
- mybabe
- navlaka
- novogidisnji kostim
- novogodisnja haljina
- Obsessive
- penis
- penisa
- popust na kolicinu
- potencija
- prsten za penis
- pumpa
- rebrasti
- sa ejakulacijom
- sarajevo
- Setovi
- sex
- stimulacija
- vakuum
- vibrator
- vibro
- vibro gaćice
- vibro prsten
Slični proizvodi
Masažer nudi mogućnost podešavanja od slabijih do snažnih ritmova vibriranja. Vibracije se podešavavaju preko potenciometra. Kućište od ABS plastike je skoro u potpunosti presvučeno silikonom. Ta čvrsta osovina mu omogućava da bolje prenosi vibracije. Vrat masažera je skroz blago savitljiv i fleksibilan. Za rad koristi 4xAAA baterije. Snažna vibrirajuća glava čini ovaj proizvod pogodnim za terapeutsku ali i intimnu upotrebu. Vodootporan tek toliko da se održava higijena vodom i sapunom.
Dimenzije označene na slikama.
Samo 2 komada na stanju
| Ukupna dužina | 19 cm |
| Insertacijska dužina | 11 cm |
| Prečnik (min-max) | 3.5 cm |
| Materijal | ABS plastika presvučena mekanim silikonom |
| Napajanje | USB punjiv |
| APP kontrola | ne |
| Funkcije | 7 ritmova vibriranja |
| Savitljivost | model je srednje savitljivosti |
| Preporučeni lubrikant | vodeni lubrikant |
DETALJNO PROČITAJTE ISPOD
Samo 2 komada na stanju
| Ukupna dužina | 17.5 cm |
| Dužina do tipke | 14 cm |
| Prečnik (min-max) | 3 cm |
| Materijal | ABS plastika presvučena baršunastim silikonom |
| Napajanje | USB punjiva baterija |
| APP kontrola | ne |
| Funkcije | 30 ritmova vibriranja |
| Savitljivost | model je super savitljiv pri sredini igračke |
| Preporučeni lubrikant | vodeni lubrikant |
DETALJNO PROČITAJTE ISPOD
Samo 2 komada na stanju
| Ukupna dužina | 22 cm |
| Insertacijska dužina | 19.5 cm |
| Prečnik (min-max) | 4-4.5 cm |
| Napajanje | 2 x AA baterije |
| APP kontrola | ne |
| Način upravljanja | potenciometar na vibratoru |
| Funkcije | vibriranje sa mogućnošću podešavanja intenziteta |
| Materijal | ABS plastika prekrivena PVC silikonom, srednje mekoće i savitljivosti |
Samo 1 komada na stanju
| Ukupna dužina | 22.5 cm |
| Insertacijska dužina | 20 cm |
| Prečnik (min-max) | 3.5 – 4cm |
| Napajanje | 2 x AA baterije |
| APP kontrola | ne |
| Način upravljanja | potenciometar na vibratoru |
| Funkcije | vibriranje sa mogućnošću podešavanja intenziteta |
| Materijal | ABS plastika sa silikonskom navlakom, ekstra mekoće i nije savitljiv |
Penis navlaku možete skidati i mijenjati sa vibratora, ispod se nalazi plastični klasični vibrator.
Samo 1 komada na stanju
U srcu air pulse tehnologije leži jedinstvena sposobnost da stvori pulsirajući zrak, stvarajući suptilan vakuum koji vas obavija nježnim, ali ujedno i moćnim pritiskom. Taj pritisak fokusira se na najosjetljivije tačke vašeg tijela, pružajući senzacije koje su potpuno nove i neusporedive s klasičnim vibracijama. Ova vrsta igračke najbolja je za one koji uživaju u klitoralnim orgazmima.
Izrađen je od glatke ABS plastike. Opremljen je izuzetno tihim motorom, koji za rad koristi 2xAA baterije. Mekan silikonski prsten stavi se oko klitorisa i potom kompresirani zrak u različitim brzinama i uzorcima stimulira vaš klitoris. Manje dimenzije i pristupačna cijena čine ga idealnim za isprobavanje tehnologije koja vam donosi podražaj drugačiji od bilo kojeg vibratora ili stimulatora klitorisa. Nudi čak 11 načina rada koji omogućuju prilagođavanje pravog intenziteta individualnim potrebama svake žene. U potpunosti vodootporan, što ga čini idealnim za igranje u kadi, a održavanje čistoće nije problem.
Samo 1 komada na stanju
| Ukupna dužina | 20.5 cm |
| Insertacijska dužina | 16 cm |
| Prečnik (min-max) | max 3.7 cm |
| Napajanje | 4 x AA baterije |
| APP kontrola | ne |
| Način upravljanja | daljinski sa kablom |
| Funkcije | vibriranje i rotiranje sa mogućnošću podešavanja intenziteta, zagrijavanje do 48C |
| Materijal | PVC silikon, tvrđi materijal i nije savitljiv |
| Preporučeni lubrikant | vodeni lubrikant |
Samo 1 komada na stanju
Analni vibrator / butt plug sa vibracijom i opcijom napumpavanja. Dimenzije kada butt plug nije napuhan su 10.5 cm x 3.5 cm a može se napuhati do 8 cm. Koristi dvije AA baterije. Napravljen je od kvalitetnog i dermatološki ispitanog materijala.
Samo 1 komada na stanju
| Ukupna dužina | 21.5 cm |
| Insertacijska dužina | 18.5 cm |
| Prečnik (min-max) | 4.5 max cm |
| Napajanje | 2 x AAA baterije |
| APP kontrola | ne |
| Način upravljanja | daljinski sa kablom |
| Funkcije | vibriranje sa mogućnošću podešavanja intenziteta |
| Materijal | PVC silikon, tvrđi materijal, srednje savitljiv |
| Preporučeni lubrikant | vodeni lubrikant |
Samo 2 komada na stanju
| Ukupna dužina | 20 cm |
| Insertacijska dužina | 13 cm |
| Prečnik (min-max) | 3.3 cm |
| Materijal | ABS plastika presvučena baršunastim silikonom, mekan je i savitljiv |
| Napajanje | 2xAAA baterije |
| APP kontrola | ne |
| Funkcije | 30 ritmova vibriranja, koji su različitih intenziteta |
| Savitljivost | srednje savitljiv |
| Preporučeni lubrikant | vodeni lubrikant |
DETALJNO PROČITAJTE ISPOD
Samo 2 komada na stanju
PREDSTAVLJAMO MASTURBATOR #1 U SVIJETU
Proizvodi Fleshlight nastali su po uzoru na poznate porno zvijezde.
Ako ste ljubitelj manekenke i porno glumice poznatije kao Nicole Aniston, onda ste se često zapitali kakav je osjećaj imati seks sa ovom lijepom i atraktivnom djevojkom. Najprodavaniji masturbator je napravljen od SuperSkin materijala. SuperSkin je potpuno siguran, netoksičan i bez ftalata. Mekan i ugodan na dodir, kao i potpuno elastičan i izdržljiv. Tunel u unutrašnjosti je višekomorni, sa složenim valovima i mnogim stimulativnim elementima. Lako se čisti i održava.
DIMENZIJE PROIZVODA
Ukupna dužina: 24,8 cm
Iskoristiva dužina: 21,6 cm
Samo 1 komada na stanju
| Ukupna dužina | 22.5 cm |
| Insertacijska dužina | 13.5 cm |
| Prečnik (min-max) | 3.5 cm |
| Materijal | ABS plastika presvučena baršunastim silikonom |
| Napajanje | USB punjiv |
| APP kontrola | ne |
| Funkcije | 12 ritmova vibriranja, penetracija i rotiranje na zeko dodatku |
| Savitljivost | model nije savitljiv |
| Preporučeni lubrikant | vodeni lubrikant |
DETALJNO PROČITAJTE ISPOD
Samo 1 komada na stanju

SEXY VEŠ
VIBRATORI
DILDO
ANALNI STIMULATORI
MASTURBATORI
APP IGRAČKE
PREPARATI I KOZMETIKA
BDSM – SADO MAZO
VAKUM PUMPE
NAVLAKE ZA PENIS
PRSTENOVI ZA PENIS
STRAP ON
VAGINALNE KUGLICE
EROTSKE LUTKE
CROSSDRESS
LEATHER CLEANER
POKLONI
ŠALJIVI POKLONI I IGRE
DILATORI
KONDOMI
BATERIJE
NOVO
POGODNOSTI






















