Metalni Butt Plug Zeko Rep
Butt plug sa eko-perjem. Perje je u obliku kruga te u sredini nije u potpunosti ispunjeno – ima šupljinu.
Metalni plugovi su higijenski najprihvatljivji i najdugotrajniji. Svakako, dodatno zadovoljstvo možete pružiti zagrijavanjem ili hlađenjem pluga prije insertacije. Visokokvalitetni plug je zbog svojih dimenzija (dimenzije insertacijskog dijela 6.5cm x 2.7cm) idealan za početnike. Plug je izrađen od nehrđajućeg čelika, siguran je i jednostavan za čišćenje, a uski zaobljeni vrh omogućava udobnost i jednostavnost upotrebe.
- Dostava i povratPošiljka se šalje isti dan, ako se narudžba izvrši do 14h.
Dostava i pakovanje
Prilikom online kupovine u našem shopu ne trebate brinuti da li će vaša pošiljka stići diskretno zapakovana i da li će na otpremnici pisati „sex shop“ ili da će biti naznačen sadržaj paketa. Sve naše pošiljke su otpremljene po principu diskretnosti. Kurir koji je zadužen za dostavljanje vaše pošiljke, će vas prije dostave zvati. Radi diskretnosti možete sa njim dogovoriti neko drugo mjesto preuzimanja, ne mora dolaziti na vašu kućnu adresu. Ukoliko u tom trenutku niste u prilici da preuzmete pošiljku, dostavu možete pomjeriti za nekoliko sati ili čak idući dan.
Povrat i zamjena
Savjetujemo kupce da pažljivo pročitaju sve opise proizvoda, liste sastojaka i dimenzije prije kupovine te da nas slobodno kontaktiraju sa bilo kakvim pitanjima vezanim za proizvod prije kupovine. Većina sex shopova ne prima povrat, a glavni razlog za to je intimna priroda proizvoda. Mnogi naši proizvodi dolaze u dodir s dijelovima tijela koje zbog higijenskih razloga ne možemo preprodati. Niko ne želi kupiti korištenu igračku ili intimno rublje.
S obzirom na intimnu prirodu naših proizvoda, nismo u mogućnosti prihvatiti povrat ili zamjenu ispravnih proizvoda, niti povrat novca. Izuzetak od ovog pravila je kada je artikal oštećen u transportu.
- Postavi pitanje
- Po Narudžbi
- Akcija
- Kupi više plati manje
- SHOP
- LEATHER CLEANER
- CROSSDRESS
- POKLONI
- BATERIJE
- SEXY VEŠ
- IGRAČKE
- KONDOMI
- PREPARATI I KOZMETIKA
- VAGINALNE KUGLICE
- VAKUM PUMPE
- #potencija #povecanje penisa #jaca erekcija
- ?povecanje
- anal
- Banja Luka
- bdsm
- bih
- Body
- bosna
- bozicna haljina
- butt plug
- Butt plug sex shop
- deda mrazica
- dildo
- erekcija
- igre za parove
- inovativne igracke
- kondomi
- kostim baka mraz
- kostim za bozic
- Lingerie group
- macun med
- masturbator
- Mostar
- mybabe
- navlaka
- novogidisnji kostim
- novogodisnja haljina
- Obsessive
- penis
- penisa
- popust na kolicinu
- potencija
- prsten za penis
- pumpa
- rebrasti
- sa ejakulacijom
- sarajevo
- Setovi
- sex
- stimulacija
- vakuum
- vibrator
- vibro
- vibro gaćice
- vibro prsten
Slični proizvodi
| Ukupna dužina | 22 cm |
| Insertacijska dužina | 19.5 cm |
| Prečnik (min-max) | 4.5- 5cm |
| Napajanje | 2 x AA baterije |
| APP kontrola | ne |
| Način upravljanja | potenciometar na vibratoru |
| Funkcije | vibriranje sa mogućnošću podešavanja intenziteta |
| Materijal | ABS plastika prekrivena PVC silikonom, srednje mekoće i savitljivosti |
Samo 1 komada na stanju
| Ukupna dužina | 20 cm |
| Insertacijska dužina | 16 cm |
| Prečnik (min-max) | max 4 cm |
| Napajanje | 3 x AAA baterije |
| APP kontrola | ne |
| Način upravljanja | daljinski sa kablom |
| Funkcije | vibriranje sa mogućnošću podešavanja intenziteta |
| Materijal | TPR, srednje mekan, nije savitljiv |
| Preporučeni lubrikant | vodeni lubrikant |
Samo 1 komada na stanju
| Ukupna dužina | 23.5 cm |
| Insertacijska dužina | 21 cm |
| Prečnik (min-max) | 4.5-5 cm |
| Napajanje | 2 x AA baterije |
| APP kontrola | ne |
| Način upravljanja | potenciometar na vibratoru |
| Funkcije | vibriranje sa mogućnošću podešavanja intenziteta |
| Materijal | ABS plastika prekrivena PVC silikonom, srednje mekoće i savitljivosti |
Samo 2 komada na stanju
| Ukupna dužina | 18 cm |
| Dužina do tipke | 14 cm |
| Prečnik (min-max) | 3 cm |
| Materijal | ABS plastika presvučena baršunastim silikonom |
| Napajanje | 2 x AAA baterije |
| APP kontrola | ne |
| Funkcije | 30 ritmova vibriranja |
| Savitljivost | srednja savitljivost |
| Preporučeni lubrikant | vodeni lubrikant |
Na stanju
Masažer nudi mogućnost podešavanja od slabijih do snažnih ritmova vibriranja. Vibracije se podešavavaju preko potenciometra. Kućište od ABS plastike je skoro u potpunosti presvučeno silikonom. Ta čvrsta osovina mu omogućava da bolje prenosi vibracije. Vrat masažera je skroz blago savitljiv i fleksibilan. Za rad koristi 4xAAA baterije. Snažna vibrirajuća glava čini ovaj proizvod pogodnim za terapeutsku ali i intimnu upotrebu. Vodootporan tek toliko da se održava higijena vodom i sapunom.
Dimenzije označene na slikama.
Samo 2 komada na stanju
Sve na jednom mjestu za vaše maštarije!
Seks mašina sa daljinskim upravljačem Louisiana Lounger je jedinstven model sex namještaja koji nudi razne mogućnosti. Fotelja je dizajnirana da vam pruža maksimalnu udobnost. Može se opteretiti do težine od 150 kg, tako da se možete udobno smjestiti i prepustiti penetraciji. Tri uključena vibratora pružaju veliku raznolikost i mogu se zamijeniti po želji. Sa bežičnim daljinskim upravljačem možete je aktivirati i prepustiti se penetraciji sa max 200 pomicanja u minuti. Ljubitelji vezanja također mogu pričvrstiti zglobove i gležnjeve na čvrsto postavljene kaiševe.
Dimenzije vibratora:
- Rozi G-spot vibrator dužine 12 cm i širine 3 cm.
- Vibrator u boji kože dužine 14 cm i širine 3,5 cm.
- Ljubičasti vibrator dužine 17 cm i širine 4 cm.
U paketu dolaze i baterije za daljinski upravljač (ne za vibratore), komplet za popravku i pumpa za napuhivanje.
Samo 1 komada na stanju
Opšte karakteristike
| Unutrašnji promjer | 4 cm |
| Vanjski promjer | 5 cm |
| Debljina zida | 0.5 cm |
| Materijal | prsten za penis je metalni, kaisevi kozni i podesivi |
Prsten za penis je jedna od najjednostavnijih seks igrački, koja će vam omogućiti dužu i tvrđu erekciju. Prsten mora biti tijesan, ali ne tako da uzrokuje nelagodu ili čak bolove. Kod prstena jedna od najvažnijih stavki koju trebate provjeriti prilikom kupnje jest materijal izrade, jer o njemu ovise glavne karakteristike prstena – fleksibilnost i osjećaj stezanja. Nemojte prsten nositi predugo, preporučljivo je da ga skinete nakon 20-30min te tako opet omogućite normalan protok krvi. Početnicima nije preporučljivo korištenje prstenova jačeg stiska ili nerastezljivih kao npr metalnih.
Na stanju
| Ukupna dužina | 21.5 cm |
| Insertacijska dužina | 15 cm |
| Prečnik (min-max) | 3.5 cm |
| Materijal | ABS plastika presvučena baršunastim silikonom, mekan je i savitljiv |
| Napajanje | USB punjiva baterija |
| APP kontrola | ne |
| Funkcije | 12 ritmova vibriranja, koji su različitih intenziteta |
| Savitljivost | srednje savitljiv |
| Preporučeni lubrikant | vodeni lubrikant |
DETALJNO PROČITAJTE ISPOD
Samo 2 komada na stanju
| Ukupna dužina | 22.5 cm |
| Insertacijska dužina | 20 cm |
| Prečnik (min-max) | 3.5 – 4cm |
| Napajanje | 2 x AA baterije |
| APP kontrola | ne |
| Način upravljanja | potenciometar na vibratoru |
| Funkcije | vibriranje sa mogućnošću podešavanja intenziteta |
| Materijal | ABS plastika sa silikonskom navlakom, ekstra mekoće i nije savitljiv |
Penis navlaku možete skidati i mijenjati sa vibratora, ispod se nalazi plastični klasični vibrator.
Samo 1 komada na stanju
| Ukupna dužina | 22 cm |
| Insertacijska dužina | 19.5 cm |
| Prečnik (min-max) | 4-4.5 cm |
| Napajanje | 2 x AA baterije |
| APP kontrola | ne |
| Način upravljanja | potenciometar na vibratoru |
| Funkcije | vibriranje sa mogućnošću podešavanja intenziteta |
| Materijal | ABS plastika prekrivena PVC silikonom, srednje mekoće i savitljivosti |
Samo 1 komada na stanju
| Ukupna dužina | 14.5 cm |
| Insertacijska dužina | 12 cm |
| Prečnik (min-max) | 3 cm |
| Materijal | ABS plastika |
| Napajanje | 1 x AAA baterija |
| APP kontrola | ne |
| Funkcije | 10 ritmova vibriranja |
| Savitljivost | model nije savitljiv |
| Preporučeni lubrikant | vodeni lubrikant |
DETALJNO PROČITAJTE ISPOD
Samo 1 komada na stanju
| Ukupna dužina | 21 cm |
| Insertacijska dužina | 11 cm |
| Prečnik (min-max) | 3.5 cm |
| Materijal | ABS plastika presvučena baršunastim silikonom |
| Napajanje | USB punjiva baterija |
| APP kontrola | ne |
| Funkcije | 7 različitih režima vibriranja, ovo je jedini vibrator na kojem se mogu odvojeno kontrolisati vibracije na zeko stimulatora i u G spot dijelu |
| Savitljivost | fleksibilan i savitljiv |
| Preporučeni lubrikant | vodeni lubrikant |

SEXY VEŠ
VIBRATORI
DILDO
ANALNI STIMULATORI
MASTURBATORI
APP IGRAČKE
PREPARATI I KOZMETIKA
BDSM – SADO MAZO
VAKUM PUMPE
NAVLAKE ZA PENIS
PRSTENOVI ZA PENIS
STRAP ON
VAGINALNE KUGLICE
EROTSKE LUTKE
CROSSDRESS
LEATHER CLEANER
POKLONI
ŠALJIVI POKLONI I IGRE
DILATORI
KONDOMI
BATERIJE
NOVO
POGODNOSTI


















