Montažni Analni Tuš – Klistir “Deluxe”
50.00 KM
Ako se ikada odlučite oprobati u analnom seksu, trebali biste znati kako napraviti klistir prije čina. Analno ispiranje je uobičajena praksa kod ljudi koji upražnjavaju analni seks ili koriste analne igračke. Ono predstavlja čišćenje rektalnog otvora prije ili nakon analne penetracije. U te svrhe se koristi klistir odnosno sistem za analno ispiranje.
- Tip seta: Kompletan sistem (Crijevo + 2 nastavka)
- Mlaznica 1 (Glatka): Dužina 12 cm | Promjer 1,9 – 2,3 cm
- Mlaznica 2 (Rebrasta): Dužina 23 cm | Promjer 1,7 – 3 cm
- Materijal: PVC i Metal (izdržljivo)
PREDNOST: U ovom setu dobijate i odgovarajuće crijevo, spremno za montažu na tuš.
Uputu za korištenje pročitajte u nastavku.
DETALJNO PROČITAJTE ISPOD
Samo 2 komada na stanju
- Dostava i povratPošiljka se šalje isti dan, ako se narudžba izvrši do 14h.
Dostava i pakovanje
Prilikom online kupovine u našem shopu ne trebate brinuti da li će vaša pošiljka stići diskretno zapakovana i da li će na otpremnici pisati „sex shop“ ili da će biti naznačen sadržaj paketa. Sve naše pošiljke su otpremljene po principu diskretnosti. Kurir koji je zadužen za dostavljanje vaše pošiljke, će vas prije dostave zvati. Radi diskretnosti možete sa njim dogovoriti neko drugo mjesto preuzimanja, ne mora dolaziti na vašu kućnu adresu. Ukoliko u tom trenutku niste u prilici da preuzmete pošiljku, dostavu možete pomjeriti za nekoliko sati ili čak idući dan.
Povrat i zamjena
Savjetujemo kupce da pažljivo pročitaju sve opise proizvoda, liste sastojaka i dimenzije prije kupovine te da nas slobodno kontaktiraju sa bilo kakvim pitanjima vezanim za proizvod prije kupovine. Većina sex shopova ne prima povrat, a glavni razlog za to je intimna priroda proizvoda. Mnogi naši proizvodi dolaze u dodir s dijelovima tijela koje zbog higijenskih razloga ne možemo preprodati. Niko ne želi kupiti korištenu igračku ili intimno rublje.
S obzirom na intimnu prirodu naših proizvoda, nismo u mogućnosti prihvatiti povrat ili zamjenu ispravnih proizvoda, niti povrat novca. Izuzetak od ovog pravila je kada je artikal oštećen u transportu.
- Postavi pitanje
Ako ste se odlučili za analno ispiranje važno je znati kako ćete ga raditi. Pravilna primjena može pomoći u sprečavanju boli i oštećenja sluznice anusa. Ovaj vodič za klistiranje će vas naučiti kako da koristite analni klistir i da se pripremite za analni seks.
-
Analni seks nakon obilnog obroka je generalno loša ideja
-
Uvijek koristite mlaku vodu. Nikad ne koristite vruću vodu, jer može da vas povrijedi. Ni hladna voda nije dobar izbor. Nemojte koristiti nikakvo hemijsko sredstvo za tuširanje i slično.
- Najbolje je postupak provesti 1h prije planiranog analnog seksa
- Za lakše umetanje klistira u anus možete koristiti lubrikant
- Ne treba ulaziti dublje u debelo crijevo, jer ćemo time potaknuti i isprovocirati rad crijeva (max 15 cm u dubinu)
Postupak je jednostavan – bez obzira da li koristite klistir sa pumpicom ili klistir koji se kači za tuš.
Dok se tuširate uzmite čisti klistir kako biste izbjegli širenje bakterija. Upotrijebite vodu koja je mlaka kako biste izbjegli iritaciju sluznice. Koristite lubrikant kako bi podmazali vrh klistira i kako biste olakšali umetanje. Stisnite bočicu klistira i polako ubrizgajte tekućinu. Zadržite tekućinu u sebi nekoliko sekundi prije nego što je pustite van. Ponavljajte dok voda koju izbacujete ne postane čista ili dok bočica klistira ne bude prazna.
*Često klistiranje može da dovede do iritacije debelog crijeva, tako što će ukloniti dobre bakterije koje se tu nalaze.
- Po Narudžbi
- Akcija
- Kupi više plati manje
- SHOP
- LEATHER CLEANER
- CROSSDRESS
- POKLONI
- BATERIJE
- SEXY VEŠ
- IGRAČKE
- KONDOMI
- PREPARATI I KOZMETIKA
- VAGINALNE KUGLICE
- VAKUM PUMPE
- #potencija #povecanje penisa #jaca erekcija
- ?povecanje
- anal
- baka mraz
- Banja Luka
- bdsm
- bih
- Body
- bosna
- bozic haljina
- bozicna haljina
- butterfly vibrator
- butt plug
- Butt plug sex shop
- deda mrazica
- dildo
- erekcija
- haljina nova godina
- igre za parove
- inovativne igracke
- kondomi
- kostim baka mraz
- kostim deda mraz
- kostim za bozic
- Lingerie group
- macun med
- masturbator
- Mostar
- novogidisnji kostim
- novogodisnja haljina
- Obsessive
- penis
- penisa
- popust na kolicinu
- potencija
- prsten za penis
- pumpa
- rebrasti
- sarajevo
- Setovi
- sex
- stimulacija
- vibrator
- vibro
- vibro prsten
Slični proizvodi
Vibrator za parove se koristi tako što se donji dio stavi u vaginu i na taj način stimuliše unutrašnjost vagine, a drugi dio stimuliše spoljašnjost vagine, tj. klitoris. Pošto vibrator nije previše debeo u prečniku, u isto vrijeme dok je u vagini, partner može penetrirati penisom, tako da će i on osjetiti njegove intezivne vibracije.
Vibrator posjeduje više brzina i intenziteta vibracija. Silikon od kojeg je napravljen je mekan, ali ima čvrsto kućište. Gornji dio (gdje su tipke) je čvrst i nije savitljiv, dok je donji dio fleksibilan i savitljiv. Puni se pomoću magnetnog kabla za punjenje, što ga čini u potpunosti vodootpornim. Vibrira na oba kraja vibratora tj ima 2 motora.
Dužina penetracijskog dijela: 8.5cm, širina 2.5cm
Posebne napomene
- Prije i poslije svake upotrebe oprati igračku mlakom vodom i sapunom, ne koristiti sredstva za čišćenje na bazi alkohola
- Budući da proizvode prilikom online kupovine nije moguće fizički pogledati, našim kupcima savjetujemo da budu sigurni u svoj odabir prije nego što naruče proizvod jer ne vršimo povrat proizvoda. Više o tome pročitajte ovdje
Na stanju
| Ukupna dužina | 21 cm |
| Insertacijska dužina | 11 cm |
| Prečnik (min-max) | 3.5 cm |
| Materijal | ABS plastika presvučena baršunastim silikonom |
| Napajanje | USB punjiva baterija |
| APP kontrola | ne |
| Funkcije | 7 različitih režima vibriranja, ovo je jedini vibrator na kojem se mogu odvojeno kontrolisati vibracije na zeko stimulatora i u G spot dijelu |
| Savitljivost | fleksibilan i savitljiv |
| Preporučeni lubrikant | vodeni lubrikant |
DETALJNO PROČITAJTE ISPOD
Analni vibrator / butt plug sa vibracijom i opcijom napumpavanja. Dimenzije kada butt plug nije napuhan su 10.5 cm x 3.5 cm a može se napuhati do 8 cm. Koristi dvije AA baterije. Napravljen je od kvalitetnog i dermatološki ispitanog materijala.
Samo 1 komada na stanju
| Ukupna dužina | 19 cm |
| Insertacijska dužina | 10 cm |
| Prečnik (min-max) | 3.3 cm |
| Materijal | ABS plastika presvučena baršunastim silikonom, mekan je i savitljiv |
| Napajanje | USB punjiva baterija |
| APP kontrola | ne |
| Funkcije | 30 ritmova vibriranja, koji su različitih intenziteta |
| Savitljivost | srednje savitljiv |
| Preporučeni lubrikant | vodeni lubrikant |
DETALJNO PROČITAJTE ISPOD
Na stanju
| Ukupna dužina | 20 cm |
| Insertacijska dužina | 14 cm |
| Prečnik (min-max) | 3 cm |
| Materijal | ABS plastika presvučena baršunastim silikonom |
| Napajanje | 2xAAA baterije |
| APP kontrola | ne |
| Funkcije | 7 ritmova vibriranja, koji su različitih intenziteta, i 3 ritma pulsiranja. U svom “zeko nastavku” posjeduje dva kotrljajuća točkića preko kojih stimulacijske bodljice u 3 ritma talasanja nezaboravno masiraju vaš klitoris |
| Savitljivost | srednje savitljiv |
| Preporučeni lubrikant | vodeni lubrikant |
DETALJNO PROČITAJTE ISPOD
Na stanju
| Ukupna dužina | 17 cm |
| Dužina do tipke | 13 cm |
| Prečnik (min-max) | 3 cm |
| Materijal | ABS plastika presvučena baršunastim silikonom |
| Napajanje | USB punjiva baterija |
| APP kontrola | ne |
| Funkcije | 8 ritmova vibriranja, koji su različitih intenziteta |
| Savitljivost | srednje savitljivosti |
| Preporučeni lubrikant | vodeni lubrikant |
DETALJNO PROČITAJTE ISPOD
Samo 1 komada na stanju
| Ukupna dužina | 20.5 cm |
| Insertacijska dužina | 14 cm |
| Prečnik (min-max) | 3-3.5 cm |
| Materijal | ABS plastika presvučena baršunastim silikonom |
| Napajanje | USB punjiv |
| APP kontrola | ne |
| Funkcije | 7 ritmova vibriranja, 4 ritma fingeringa; funkcije se mogu odvojeno kontrolisati |
| Savitljivost | model nije savitljiv mehanički, ali se savija pri funkciji fingeringa |
| Preporučeni lubrikant | vodeni lubrikant |
Samo 1 komada na stanju
| Ukupna dužina | 21 cm |
| Insertacijska dužina | 19 cm |
| Prečnik (min-max) | 3.5-5 cm |
| Napajanje | 2 x AA baterije |
| APP kontrola | ne |
| Način upravljanja | potenciometar na vibratoru |
| Funkcije | vibriranje sa mogućnošću podešavanja intenziteta |
| Materijal | ABS plastika prekriven TPR-om, srednje mekoće i savitljivosti |
Na stanju
Vibrirajuće gaćice sa vibrirajućim leptirom posjeduju više brzina vibracija, vodootporan je i napravljen on mekanog jelly silikona.
Samo 2 komada na stanju
| Ukupna dužina | 21.5 cm |
| Insertacijska dužina | 18.5 cm |
| Prečnik (min-max) | 4.5 max cm |
| Napajanje | 2 x AAA baterije |
| APP kontrola | ne |
| Način upravljanja | daljinski sa kablom |
| Funkcije | vibriranje sa mogućnošću podešavanja intenziteta |
| Materijal | PVC silikon, tvrđi materijal, srednje savitljiv |
| Preporučeni lubrikant | vodeni lubrikant |
Samo 2 komada na stanju
| Ukupna dužina | 20 cm |
| Insertacijska dužina | 14 cm |
| Prečnik (min-max) | 3.3 cm |
| Materijal | ABS plastika presvučena baršunastim silikonom, mekan |
| Napajanje | 2xAAA baterije |
| APP kontrola | ne |
| Funkcije | 30 ritmova vibriranja, koji su različitih intenziteta |
| Savitljivost | srednje savitljiv |
| Preporučeni lubrikant | vodeni lubrikant |
DETALJNO PROČITAJTE ISPOD
Na stanju
Vibrator za parove se koristi tako što se donji dio stavi u vaginu i na taj način stimuliše unutrašnjost vagine, a drugi dio stimuliše spoljašnjost vagine, tj. klitoris. Pošto vibrator nije previše debeo u prečniku, u isto vrijeme dok je u vagini, partner može penetrirati penisom, tako da će i on osjetiti njegove intezivne vibracije.
Vibrator posjeduje više brzina i intenziteta vibracija. Silikon od kojeg je napravljen je mekan, ali ima čvrsto kućište. Srednje savitljivosti. Puni se pomoću pin kabla za punjenje. Vodootporan tek toliko da se može održavati higijena vodom i sapunom. Vibrira na oba kraja vibratora tj ima 2 motora. Dimenzije označene na slikama. Ovaj model ima i daljinski upravljač, a vibracije možete podešavati sa i bez njega.
Posebne napomene
- Prije i poslije svake upotrebe oprati igračku mlakom vodom i sapunom, ne koristiti sredstva za čišćenje na bazi alkohola
- Budući da proizvode prilikom online kupovine nije moguće fizički pogledati, našim kupcima savjetujemo da budu sigurni u svoj odabir prije nego što naruče proizvod jer ne vršimo povrat proizvoda. Više o tome pročitajte ovdje
Na stanju

SEXY VEŠ
VIBRATORI
DILDO
ANALNI STIMULATORI
MASTURBATORI
APP IGRAČKE
PREPARATI I KOZMETIKA
BDSM – SADO MAZO
VAKUM PUMPE
NAVLAKE ZA PENIS
PRSTENOVI ZA PENIS
STRAP ON
VAGINALNE KUGLICE
EROTSKE LUTKE
CROSSDRESS
LEATHER CLEANER
POKLONI
ŠALJIVI POKLONI I IGRE
DILATORI
KONDOMI
BATERIJE
NOVO
POGODNOSTI


























