Vibrator “Toron”
40.00 KM Original price was: 40.00 KM.32.00 KMCurrent price is: 32.00 KM.
| Ukupna dužina | 21 cm |
| Insertacijska dužina | 18 cm |
| Prečnik (min-max) | 4 cm |
| Napajanje | 2 x AA baterije |
| APP kontrola | ne |
| Način upravljanja | potenciometar na vibratoru |
| Funkcije | vibriranje sa mogućnošću podešavanja intenziteta |
| Materijal | ABS plastika prekriven mekanim silikonom, srednje savitljivosti |
DETALJNO PROČITAJTE ISPOD
Nema na stanju
- Dostava i povratPošiljka se šalje isti dan, ako se narudžba izvrši do 14h.
Dostava i pakovanje
Prilikom online kupovine u našem shopu ne trebate brinuti da li će vaša pošiljka stići diskretno zapakovana i da li će na otpremnici pisati „sex shop“ ili da će biti naznačen sadržaj paketa. Sve naše pošiljke su otpremljene po principu diskretnosti. Kurir koji je zadužen za dostavljanje vaše pošiljke, će vas prije dostave zvati. Radi diskretnosti možete sa njim dogovoriti neko drugo mjesto preuzimanja, ne mora dolaziti na vašu kućnu adresu. Ukoliko u tom trenutku niste u prilici da preuzmete pošiljku, dostavu možete pomjeriti za nekoliko sati ili čak idući dan.
Povrat i zamjena
Savjetujemo kupce da pažljivo pročitaju sve opise proizvoda, liste sastojaka i dimenzije prije kupovine te da nas slobodno kontaktiraju sa bilo kakvim pitanjima vezanim za proizvod prije kupovine. Većina sex shopova ne prima povrat, a glavni razlog za to je intimna priroda proizvoda. Mnogi naši proizvodi dolaze u dodir s dijelovima tijela koje zbog higijenskih razloga ne možemo preprodati. Niko ne želi kupiti korištenu igračku ili intimno rublje.
S obzirom na intimnu prirodu naših proizvoda, nismo u mogućnosti prihvatiti povrat ili zamjenu ispravnih proizvoda, niti povrat novca. Izuzetak od ovog pravila je kada je artikal oštećen u transportu.
- Postavi pitanje
Ovaj model spaja eleganciju glatke površine sa nešto većom iskoristivom dužinom. Zahvaljujući provjerenoj “Dual Density” tehnologiji, dobijate najbolje od oba svijeta: čvrsto jezgro koje ne gubi formu i svilenkasti, ekstra mekani silikon koji je nježan prema tijelu. Vrh je dizajniran da bude potpuno fleksibilan, što značajno olakšava upotrebu.
Površina je glatka i prijatna, bez grubih tekstura, idealna za one koji vole čistu i nesmetanu stimulaciju. Kontrola je i ovdje riješena vrhunskim potenciometrom na bazi – umjesto skokovitog mijenjanja brzina, jednostavnim okretanjem točkića postepeno pojačavate vibraciju do tačno onog nivoa koji vama odgovara.
Tehničke specifikacije:
- Ukupna dužina: 21 cm
- Iskoristiva dužina: 18 cm
- Promjer (najširi dio): 4 cm
- Napajanje: 2 x AA baterije (nisu uključene)
Važno upozorenje: Zbog prirode materijala (“Real Feel” silikon), strogo se preporučuje korištenje isključivo lubrikanata na vodenoj bazi.
| 5 |
|
0 |
| 4 |
|
0 |
| 3 |
|
0 |
| 2 |
|
0 |
| 1 |
|
0 |
- Po Narudžbi
- Akcija
- Kupi više plati manje
- SHOP
- LEATHER CLEANER
- CROSSDRESS
- POKLONI
- BATERIJE
- SEXY VEŠ
- IGRAČKE
- KONDOMI
- PREPARATI I KOZMETIKA
- VAGINALNE KUGLICE
- VAKUM PUMPE
- #potencija #povecanje penisa #jaca erekcija
- ?povecanje
- baka mraz
- Banja Luka
- bdsm
- bih
- Body
- bosna
- bozic haljina
- bozicna haljina
- butt plug
- Butt plug sex shop
- deda mrazica
- dildo
- erekcija
- haljina nova godina
- igre za parove
- inovativne igracke
- kondomi
- kostim baka mraz
- kostim deda mraz
- kostim za bozic
- Lingerie group
- macun med
- masturbator
- Mostar
- mybabe
- navlaka
- Obsessive
- penis
- penisa
- popust na kolicinu
- potencija
- prsten za penis
- pumpa
- rebrasti
- sa ejakulacijom
- sarajevo
- Setovi
- stimulacija
- vakum
- vibrator
- vibro
- vibro gaćice
- vibro prsten
Slični proizvodi
| Ukupna dužina | 21.5 cm |
| Insertacijska dužina | 18 cm |
| Prečnik (min-max) | max 4.5 cm |
| Napajanje | 2 x AAA baterije |
| APP kontrola | ne |
| Način upravljanja | daljinski sa kablom |
| Funkcije | 10 različitih ritmova vibriranja |
| Materijal | super mekan i savitljiv |
| Preporučeni lubrikant | vodeni lubrikant |
Na stanju
| Ukupna dužina | 20.5 cm |
| Insertacijska dužina | 17 cm |
| Prečnik (min-max) | max 4.5 cm |
| Napajanje | 2 x AAA baterije |
| APP kontrola | ne |
| Način upravljanja | daljinski sa kablom |
| Funkcije | 10 različitih ritmova vibriranja |
| Materijal | super mekan i savitljiv |
| Preporučeni lubrikant | vodeni lubrikant |
Na stanju
| Ukupna dužina | 24 cm |
| Insertacijska dužina | 12.5 cm + 3cm u ekstenziji |
| Prečnik (min-max) | 3 cm |
| Materijal | ABS plastika presvučena jelly materijalom, mekan na vrhu |
| Napajanje | 3xAAA baterije |
| APP kontrola | ne |
| Funkcije | 12 različitih ritmova vibriranja, 4 brzine rotacije, funkcija penetriranja |
| Savitljivost | model nije savitljiv |
| Preporučeni lubrikant | vodeni lubrikant |
DETALJNO PROČITAJTE ISPOD
Samo 1 komada na stanju
| Ukupna dužina | 22 cm |
| Insertacijska dužina | 19.5 cm |
| Prečnik (min-max) | 4-4.5 cm |
| Napajanje | 2 x AA baterije |
| APP kontrola | ne |
| Način upravljanja | potenciometar na vibratoru |
| Funkcije | vibriranje sa mogućnošću podešavanja intenziteta |
| Materijal | ABS plastika prekrivena PVC silikonom, srednje mekoće i savitljivosti |
Samo 1 komada na stanju
| Ukupna dužina | 18.5 cm |
| Insertacijska dužina | 14 cm |
| Prečnik (min-max) | max 3.5 cm |
| Napajanje | 2 x AAA baterije |
| APP kontrola | ne |
| Način upravljanja | daljinski sa kablom |
| Funkcije | 10 različitih ritmova vibriranja |
| Materijal | super mekan i savitljiv |
| Preporučeni lubrikant | vodeni lubrikant |
Na stanju
| Ukupna dužina | 19.5 cm |
| Insertacijska dužina | 17 cm |
| Prečnik (min-max) | 4 cm |
| Napajanje | 2 x AA baterije |
| APP kontrola | ne |
| Način upravljanja | tipka na dnu vibratora |
| Funkcije | 7 različitih ritmova vibriranja |
| Materijal | ABS plastika prekrivena PVC silikonom, srednje mekoće i savitljivosti |
| Ukupna dužina | 20.5 cm |
| Insertacijska dužina | 14 cm |
| Prečnik (min-max) | 3-3.5 cm |
| Materijal | ABS plastika presvučena baršunastim silikonom |
| Napajanje | USB punjiv |
| APP kontrola | ne |
| Funkcije | 7 ritmova vibriranja, 4 ritma fingeringa; funkcije se mogu odvojeno kontrolisati |
| Savitljivost | model nije savitljiv mehanički, ali se savija pri funkciji fingeringa |
| Preporučeni lubrikant | vodeni lubrikant |
Samo 1 komada na stanju
| Ukupna dužina | 20 cm |
| Insertacijska dužina | 16 cm |
| Prečnik (min-max) | max 4 cm |
| Napajanje | 3 x AAA baterije |
| APP kontrola | ne |
| Način upravljanja | daljinski sa kablom |
| Funkcije | vibriranje sa mogućnošću podešavanja intenziteta |
| Materijal | TPR, srednje mekan, nije savitljiv |
| Preporučeni lubrikant | vodeni lubrikant |
Samo 1 komada na stanju
| Ukupna dužina | 20.5 cm |
| Insertacijska dužina | 17 cm |
| Prečnik (min-max) | max 4.5 cm |
| Napajanje | 2 x AAA baterije |
| APP kontrola | ne |
| Način upravljanja | daljinski sa kablom |
| Funkcije | 10 različitih ritmova vibriranja |
| Materijal | super mekan i savitljiv |
| Preporučeni lubrikant | vodeni lubrikant |
Samo 2 komada na stanju
| Ukupna dužina | 13 cm |
| Insertacijska dužina | 11.5 cm |
| Prečnik (min-max) | 2.5 cm |
| Materijal | ABS plastika |
| Napajanje | 1xAA baterija |
| APP kontrola | ne |
| Funkcije | vibracije sa mogućnošću podešavanja intenziteta vibriranja |
| Savitljivost | model nije savitljiv |
| Preporučeni lubrikant | vodeni lubrikant |
DETALJNO PROČITAJTE ISPOD
Samo 2 komada na stanju
| Ukupna dužina | 12 cm |
| Insertacijska dužina | 9 cm |
| Prečnik (min-max) | 3.3cm |
| Materijal | Silikon (baršunasto mekan) |
| Napajanje | USB punjivo |
| APP kontrola | Ne |
| Funkcije | 12 funkcija vibracije |
| Savitljivost | Savitljiv (fleksibilan vrat) |
| Preporučeni lubrikant | Vodeni lubrikant |
DETALJNO PROČITAJTE ISPOD
Samo 2 komada na stanju
| Ukupna dužina | 18.5 cm |
| Insertacijska dužina | 14 cm |
| Prečnik (min-max) | max 4.5 cm |
| Napajanje | 2 x AAA baterije |
| APP kontrola | ne |
| Način upravljanja | daljinski sa kablom |
| Funkcije | 10 različitih ritmova vibriranja |
| Materijal | super mekan i savitljiv |
| Preporučeni lubrikant | vodeni lubrikant |
Samo 2 komada na stanju

SEXY VEŠ
VIBRATORI
DILDO
ANALNI STIMULATORI
MASTURBATORI
APP IGRAČKE
PREPARATI I KOZMETIKA
BDSM – SADO MAZO
VAKUM PUMPE
NAVLAKE ZA PENIS
PRSTENOVI ZA PENIS
STRAP ON
VAGINALNE KUGLICE
EROTSKE LUTKE
CROSSDRESS
LEATHER CLEANER
POKLONI
ŠALJIVI POKLONI I IGRE
DILATORI
KONDOMI
BATERIJE
NOVO
POGODNOSTI
























Recenzije
Još nema recenzija.