Grudnjak i gaćice Laurise
70.00 KM Original price was: 70.00 KM.55.00 KMCurrent price is: 55.00 KM.
U setu dolaze samo grudnjak i gaćice
Ručno prati u hladnoj vodi, ne izbjeljivati, osušiti kapanjem
*Detalji o ovom proizvodu će biti naknadno unešeni.*
- Tabela veličina
Veličina Grudi Struk Kukovi S/M 85 - 94 69 - 77 90 - 100 L/XL 95 - 104 78 - 86 101 - 111 2XL/3XL 105 - 114 87 - 95 112 - 122 Veličine su izražene u centimetrima.
Veličina Grudi Struk Kukovi S/M 69 - 77 68 - 77 90 - 100 L/XL 78 - 86 78 - 87 101 - 111 2XL/3XL 87 - 95 87 - 99 112 - 122 Veličine su izražene u centimetrima.
- Dostava i povratPošiljka se šalje isti dan, ako se narudžba izvrši do 14h.
Dostava i pakovanje
Prilikom online kupovine u našem shopu ne trebate brinuti da li će vaša pošiljka stići diskretno zapakovana i da li će na otpremnici pisati „sex shop“ ili da će biti naznačen sadržaj paketa. Sve naše pošiljke su otpremljene po principu diskretnosti. Kurir koji je zadužen za dostavljanje vaše pošiljke, će vas prije dostave zvati. Radi diskretnosti možete sa njim dogovoriti neko drugo mjesto preuzimanja, ne mora dolaziti na vašu kućnu adresu. Ukoliko u tom trenutku niste u prilici da preuzmete pošiljku, dostavu možete pomjeriti za nekoliko sati ili čak idući dan.
Povrat i zamjena
Savjetujemo kupce da pažljivo pročitaju sve opise proizvoda, liste sastojaka i dimenzije prije kupovine te da nas slobodno kontaktiraju sa bilo kakvim pitanjima vezanim za proizvod prije kupovine. Većina sex shopova ne prima povrat, a glavni razlog za to je intimna priroda proizvoda. Mnogi naši proizvodi dolaze u dodir s dijelovima tijela koje zbog higijenskih razloga ne možemo preprodati. Niko ne želi kupiti korištenu igračku ili intimno rublje.
S obzirom na intimnu prirodu naših proizvoda, nismo u mogućnosti prihvatiti povrat ili zamjenu ispravnih proizvoda, niti povrat novca. Izuzetak od ovog pravila je kada je artikal oštećen u transportu.
- Postavi pitanje
| 5 |
|
0 |
| 4 |
|
0 |
| 3 |
|
0 |
| 2 |
|
0 |
| 1 |
|
0 |
- Po Narudžbi
- Akcija
- Kupi više plati manje
- SHOP
- LEATHER CLEANER
- CROSSDRESS
- POKLONI
- BATERIJE
- SEXY VEŠ
- IGRAČKE
- KONDOMI
- PREPARATI I KOZMETIKA
- VAGINALNE KUGLICE
- VAKUM PUMPE
- #potencija #povecanje penisa #jaca erekcija
- ?povecanje
- anal
- Banja Luka
- bdsm
- bih
- Body
- bosna
- bozicna haljina
- butt plug
- Butt plug sex shop
- deda mrazica
- dildo
- erekcija
- igre za parove
- inovativne igracke
- kondomi
- kostim baka mraz
- kostim za bozic
- Lingerie group
- macun med
- masturbator
- Mostar
- mybabe
- navlaka
- novogidisnji kostim
- novogodisnja haljina
- Obsessive
- penis
- penisa
- popust na kolicinu
- potencija
- prsten za penis
- pumpa
- rebrasti
- sa ejakulacijom
- sarajevo
- Setovi
- sex
- stimulacija
- vakuum
- vibrator
- vibro
- vibro gaćice
- vibro prsten
Slični proizvodi
| Ukupna dužina | 17 cm |
| Dužina do tipke | 13 cm |
| Prečnik (min-max) | 3 cm |
| Materijal | ABS plastika presvučena baršunastim silikonom |
| Napajanje | USB punjiva baterija |
| APP kontrola | ne |
| Funkcije | 8 ritmova vibriranja, koji su različitih intenziteta |
| Savitljivost | srednje savitljivosti |
| Preporučeni lubrikant | vodeni lubrikant |
DETALJNO PROČITAJTE ISPOD
Samo 1 komada na stanju
| Ukupna dužina | 26 cm |
| Insertacijska dužina | 18 cm |
| Prečnik (min-max) | 6.8 cm |
| Materijal | dvoslojni silikon, iznutra tvrd, a s vana mekan i savitljiv |
| Preporučeni lubrikant | vodeni lubrikant |
DETALJNO PROČITAJTE ISPOD
U setu dolaze korzet i gaćice. Čarape nisu dio seta.
Ručno prati u hladnoj vodi, ne izbjeljivati, osušiti kapanjem
*Detalji o ovom proizvodu će biti naknadno unešeni.*
Specijalni analni masažer dio je linije analnih igračaka Pretty Love odličnog ergonomskog dizajna. Igračka podržava 12 ritmova vibracije koji se lako podešavaju. Unutrašnjost je izrađena od čvrste ABS plastike dok je s vana presvučen mekanim silikonom. Plug je izuzetno savitljiv i fleksibilan. Prepoučuje se korištenje sa odgovarajućim analnim lubrikantom koji možete pronaći u našoj ponudi. Vodootporan tek toliko da se može održavati higijena vodom i sapunom. Puni se USB kablom.
Dimenzije:
- iskoristiva dužina: 13.5 cm
- maksimalni prečnik: 3.5 cm u najširem dijelu
Samo 1 komada na stanju
Međunožje ima mogućnost kopčanja na dugmiće
Tkanina je jako mekana, poluprozirna sa šljokicama koje ne spadaju. Materijal ima elastina.
Ručno prati u hladnoj vodi, ne izbjeljivati, osušiti kapanjem
Navlaka za penis je pomagalo koje se koristi za povećanje obima i dužine penisa. Može biti i koristan proizvod za osobe koje imaju erektilnu disfunkciju ili problem sa preranom ejakulacijom.
Prije i nakon svakog korištenja navlaku operite sapunom i vodom te koristite lubrikante na bazi vode.
| Ukupna dužina | 18.5cm |
| Vanjski prečnik | 4cm |
| Dužina otvora za penis | 13cm |
| Prečnik otvora za penis | 3.5cm |
| Produženje penisa | 5.5cm |
| Debljina zida navlake | 0.5cm |
| Vibracija | da, uklonjivi vibro metak |
| Materijal | TPE, super mekana |
| Preporučeni lubrikant | vodeni lubrikant |
Ako se ikada odlučite oprobati u analnom seksu, trebali biste znati kako napraviti klistir prije čina. Analno ispiranje je uobičajena praksa kod ljudi koji upražnjavaju analni seks ili koriste analne igračke. Ono predstavlja čišćenje rektalnog otvora prije ili nakon analne penetracije. U te svrhe se koristi klistir odnosno pumpica za analno ispiranje.
- Zapremina pumpice: 300 ml
- Nastavak 1 (Glatki): Dužina 12 cm | Promjer 1,9 – 2,3 cm
- Nastavak 2 (Rebrasti): Dužina 23 cm | Promjer 1,7 – 3 cm
- Materijal: Silikonska pumpica + čvrsti PVC nastavci
Napomena: Mlaznice su izrađene od glatkog PVC materijala i nisu fleksibilne (krute su) radi lakšeg umetanja.
Uputu za korištenje pročitajte u nastavku.
DETALJNO PROČITAJTE ISPOD
Na stanju
U setu dolaze samo grudnjak i gaćice
Ručno prati u hladnoj vodi, ne izbjeljivati, osušiti kapanjem
*Detalji o ovom proizvodu će biti naknadno unešeni.*
U setu dolaze samo grudnjak i gaćice
Ručno prati u hladnoj vodi, ne izbjeljivati, osušiti kapanjem
*Detalji o ovom proizvodu će biti naknadno unešeni.*
Body ima traku za višestepeno kopčanje na leđima u visini grudi. Naramenice su također podesive. Grudnjak ima žicu i podstavljen je, za savršeno podizanje grudi. Ima i mogućnost višestepenog kopčanja u međunožju
Tkanina je jako mekana, nalik satenu i ima jači stisak u struku za efekat steznika. Materijal ima elastina.
Ručno prati u hladnoj vodi, ne izbjeljivati, osušiti kapanjem
U setu dolaze spavaćica i gaćice.
Ručno prati u hladnoj vodi, ne izbjeljivati, osušiti kapanjem
*Detalji o ovom proizvodu će biti naknadno unešeni.*
Naramenice imaju podesive trake. Moderan dizajn sa metalnim nitnama i vezicama sprijeda. Model ima i prikačene haltere
Tkanina je od wetlook materijala. To je posebna vrste sjajne tkanine koja izgleda kao da je mokra i sjajna, što stvara seksi i provokativni izgled. Materijal ima elastina
Ručno prati u hladnoj vodi, ne izbjeljivati, osušiti kapanjem. Također, treba izbjegavati izlaganje jakom izvoru topline, poput sušilice ili peglanja
Šaka za fisting skupljena u pesnicu izrađena od srednje mekanog i fleksibilnog PVC silikona. Dužine 30cm i prečnika 7.5cm. Preporučuje se upotreba uz fisting gel koji možete pronaći u našoj ponudi.
Samo 1 komada na stanju

SEXY VEŠ
VIBRATORI
DILDO
ANALNI STIMULATORI
MASTURBATORI
APP IGRAČKE
PREPARATI I KOZMETIKA
BDSM – SADO MAZO
VAKUM PUMPE
NAVLAKE ZA PENIS
PRSTENOVI ZA PENIS
STRAP ON
VAGINALNE KUGLICE
EROTSKE LUTKE
CROSSDRESS
LEATHER CLEANER
POKLONI
ŠALJIVI POKLONI I IGRE
DILATORI
KONDOMI
BATERIJE
NOVO
POGODNOSTI



















Recenzije
Još nema recenzija.